Neler yeni

Mega multimedya canavarı

d4rkpi0n

Teknik Üye
Katılım
26 Mar 2011
Mesajlar
549

Sony Ericsson Satio: 12 mega piksel kameraya sahip, çok yönlü bir cep telefonu


12 mega piksel kamera, dokunmatik ekran ve daha birçok özelliği üzerinde barındıran Sony Ericsson Satio rakiplerine göz dağı veriyor. Bizim bu medya canavarından beklentilerimiz oldukça yüksekti. Tüm beklentilerimizi tam olarak karşıladığını söyleyemeyiz.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
modelinden sonra Sony Ericsson Satio, 12 mega piksel kameraya sahip ikinci cep telefonu oluyor. Şunu baştan söyleyelim; 4000x3000 piksel kalitesindeki fotoğraflar, kameranın sahip olduğu ayar zenginliği ve gerçek flaş hoşumuza gitti.

Güncel bir cep telefonunun rakipleriyle boy ölçüşebilmesi ve bir multimedya maestrosu olarak adlandırabilmesi için sadece kamera konusunda iyi olması yeterli değil. Bunun doğrultusunda da Satio; dokunmatik ekrana, İnternet erişimine ve GPS navigasyon sistemine sahip. Bunun yanında Nokia'nın başarılı S60 arayüzünü kullanıyor; bunun anlamı aygıtın sayısız ücretli ve ücretsiz ek programa uyumluolması.

Özellikleri ile başımızı döndüren bu aygıtın aynı zamanda baş döndüren bir de fiyatı var. Sony Ericsson, henüz ülkemize teşrif etmeyen bu cep telefonu için tam olarak 700 Euro (Yurtdışı) istiyor. Her ne kadar bazıinternet mağazalarında fiyatı 500 Euro'ya kadar düşmüş olsa da, bu seviyede pek düşük sayılmaz. Burada cevaplanması gereken bir soru öne çıkıyor: Satio gerçekten istediği paranın karşılığını veriyor mu, Nokia ve Samsung'un ulaşamadığı gerçek dijital kameraların görüntükalitesine ulaşabiliyor mu?

 
Google ads alanı