Çözüldü Meizu Cihazlarda Ekran Şifresi Kırma %100 (İlk Bizde) (1 Viewer)

emirerdem"12

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet arkadaşlar bu sorun gerçekten benim 1 ayımı aldı size samimi söylüyorum ve bu anlattığım çözüm taktiği hiçbir internet sitesinde yoktur
!!!!! bu işlem işlemden ben ve gsmkolik sorumlu değildir
şimdik başlayalım(ben bu işlemi meizu mx5 için anlatacağım)
1-ilk olarak şarjınız% 50-60 civarı olsun yoksa telefonunuz eşlem sırasında kapanabilir.
2-telefonunuzu ses açma ve güç yazım uygulamasında ve orda mesaj uygulamasında hiç dokanmadan önce
3-telefonunuzun flyme 4 u desteklemesi farklı cihazlar da mesela m6t de bu işlemi gerçekleştıremezsiniz ama öreneğin mx4 m4 m4 m4 değil m5 değil mx5 ve altı telefonlar için bu işlem her neyse ben mx5de anlatmaya devam ediyorum flyme 4 yazılımını bulup indirdiğinize göre devam edelim telefonu kontrol edin yukluyoruz hiç bir proğram kullanmıyoruz normal bağlıyoruz orda zaten bağladıktan sonra 2.3 gb gibi bir sürcü gelecek bağladıktan sonra çıkacak bu sücü çıkıyor veyaaya yanıt ismini güncelleme yazarak o sürücüye gönderiyoruz eğer olmazsa update.zip yazın olde olmazda bir zip dosyası olsuşuturun ve o indirdiğiniz dosyadaki bütün herşeyi oluşturduğunuzda dosyaya atın ve telefomumuza gönderin yanı şu 2.3 gb lik sürcüye ve yazılım yüklendiği zaman yüzünüzde bir gülücük olşmalı çünkü son bir adım kaldı sadece telefona yazılım atıldıktan sonra telefonu kapatıp hard reset atın ve işlem bitti
nasıl hard reset şu şekilde atılır güç şimdi ve ses açma şifresini açmak için şifrenizle sıfırlama seceneğini seçip işlemi bitirin
kolay gesin ustalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eline sağlık güzel konu olmuş.
Meizu cihaz hic gelmedi, gelirse sayende bir şeyler öğrenmiş oldum.

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
eline sağlık bildiri amaçlı güzel paylaşım