Yardım Merhaba not8 ginkgo mı hesap şifresi unutulmuş bl açık yardımcı olur musunuz. (1 Viewer)

haydar65

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi note 8 ginkgo mı hesap şifresi unutulmuş numara iptal bl açık yardımcı olur musunuz

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Cihazi fastboot moduna alin ve pcde adb driver kurulu olmasi lazim mesela C diske girin adb klasoreun icinde Cmd calistirin cihazi pc ye baglayin ve fastboot devices yazin cihazi gorduyse sonra fastboot erase persist diyin ve cihazi yeniden baslatin acildiginda hesabi sormamis olacak cihaza twrp yukleyin stock fastboot rom klasorunde img den persist tekrar yukleyin twrpden veyahut mi flash ile stock roma da gecelbilirsiniz. ama mutlaka persist flaslayin

haydar65

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazi fastboot moduna alin ve pcde adb driver kurulu olmasi lazim mesela C diske girin adb klasoreun icinde Cmd calistirin cihazi pc ye baglayin ve fastboot devices yazin cihazi gorduyse sonra fastboot erase persist diyin ve cihazi yeniden baslatin acildiginda hesabi sormamis olacak cihaza twrp yukleyin stock fastboot rom klasorunde img den persist tekrar yukleyin twrpden veyahut mi flash ile stock roma da gecelbilirsiniz. ama mutlaka persist flaslayin
Çok teşekkür ederim ?

Bruskst

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar
bende de aynı durum var, mi note 10 lite benim bl kapalı
persist i silmeyi denedim FAILED (remote: Erase is not allowed in Lock State)
destek rica ediyorum, ücretli destek de olur

erenozdmrr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Persist dosyasını silip tekrar yazmak mi hesabını bypass mı ediyor? Denedim ama sonuç alamadım Note8(ginkgo)`da