Yardım Mi Note 10 Lite 6/128 Türkiye Qnc Ve Modem Dosyası, Kamera Uygulama Hatası (1 Viewer)

apulat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese kolay gelsin
bende mi note 10 lite 6/128 telefon var imei için araştırırken sitede hocalırımızın yardımlarını gördüm ve faydalanarak yazdım sıkıntı olmadı fakat gerek adını heycan deyin gerek acemilik telefonda ki QNC yedeği üzerinde yapmaya çalıştım fakat ya düzgün alamadım yada yanlış yaptım yedek deki qnc ile yapamadım yine sitede paylaşılan qnc yi indirip onun üzerinde düzenleme yaparak imei yazdım.
Lakin..
-İMEİ ve Şebeke geldi fakat şebeke tutarsız bir var bir yok olduğu halde çekmiyor full gösterirken bir anda dip yapıyor olmuyor
bu tarz sıkıntılar ile karşılaştım gnc yi 2 kez 3 kez restore etmeme rağmen olmadı
- Kamera uygulamasında da fotoğraf çekiyorum 1 defa çekiyor ve uygulama kapanıyor tekrar uygulamayı başlattım tekrar çekiyorum her defasında 1 tane çekip kapanıyor
- Kamera ile makro modda resim çekmek istersem donuyor ve hata mesajı veriyor açılmıyor uygulamayı zorla durdurma yapınca tekrar kamera uygulaması başlıyor. Mi google kamera uygulaması yükledim bununla sıkıntısız çalışıyor

- Bu sıkıntıyı nasıl çözerim şebekeyi aktif olarak kullanıma açarım

Yaptığım araştırmada şebeka için uygun QNC ve modem dosyası nı bulup atın düzelir gibi yazılar okudum

** mi note 10 lite 6/128 Türkiye için orjinal QNC ve modem dosyası olan varmı nereden bulabilirim (araştırdım bulamadım)
*** Telefonum mi note 10 lite 6/128 Türkiye Model M2002F4LG
mıuı 12.5.4 (toco Global TR room)
Android 11

Siz ustalarımdan yardım bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Saygılarımla

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye