Yardım Mi Note 10 Lite Modem Uçtu (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutlar3589

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar merhaba mi note 10 lite cihazımın imei tamamen silinmişti ve elimde yedek qcn yoktu. başkalarının internette paylaştığı qcn dosyalarına telefonumun orjinal imeini editleyerek telefonuma atmayı denediğimde de nv data corrupted hatası alıyordum. az önce telefonuma youtube da birinin önerisinden bakarak poco f3 modem dosyası flashladım ve telefonumda an itibariyle ne herhangi bi imei var ne de sim kartımı görüp pin kodu soruyor. çözüm nedir bilen var mıdır?

cinnah

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başka telefonun dosyasını atman sorun olmuş çevrende bir benzer telefonu olan varsa orda alamaz mısın ki

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Yazdm hocam Size
arkadaşlar merhaba mi note 10 lite cihazımın imei tamamen silinmişti ve elimde yedek qcn yoktu. başkalarının internette paylaştığı qcn dosyalarına telefonumun orjinal imeini editleyerek telefonuma atmayı denediğimde de nv data corrupted hatası alıyordum. az önce telefonuma youtube da birinin önerisinden bakarak poco f3 modem dosyası flashladım ve telefonumda an itibariyle ne herhangi bi imei var ne de sim kartımı görüp pin kodu soruyor. çözüm nedir bilen var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...