Motorola T190 Ekranı Bacak Bağlantısı (1 Viewer)

matador

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elimde eski bi t190 vardı bende ekranını söktüm bunun bacak bağlantısına ihtiyacım var hangi bacak neyin girişi çıkışı vs. ayrıca normalde grafik lcdleri içlerindeki işlemcisi olmadan sürmek mümkün değil internette gördüğüm uygulamalarda telefondan sökülen lcdleri direk sürmüşler.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
şimdi sen motorola da söktügün ekranı neyde süreceksin ne devresinde kullanmayı amaçlıyorsun tam oalrak söylerseniz yardımcı olabiliriz ekranlar üstünde renkler hozrizantal vertical ve gnd olmak üzere baglantılar var

matador

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
T190'nın ekranı renkli değil ki Saat ve termometre yapmak istiyordum. 16f877 yada 18f4550 kullanmayı düşünüyorum

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Hocam renk demek kırmızı beyaz demek degil şimdi o yazının oluşması için belirli bölümün kararması siyahlaşması bu da renktir her neyse elinde motorola T190 olan arkadaşlar va rise baglantıları bakıp söylesin benim elimde suan yok yardımcı olamayacagım service manuelini buluran sana yardımcı olurum

matador

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekranın modelini biliyor musunuz?

Şemaların olduğu dosyayı buldum lcd bacak bağlantısı burada mevcut sanırım seri bilgi gönderilecek.