mxkey lütfen okuyun arkadaşlar (1 Viewer)

tolga02

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[h=5]slm arkadaşlar sizden bir ricam var duyarlılık göstermenizi istiyorum bu manole kafasına göre önce dangılları kaldırdı şimdide boxları bozuyor sizlerden ricam hiç olmazsa bu adrese girip tepki vermenizi istiyorum bu benim için değil bütün mxkey kullanıcıları için hiç bişi yapmazsanız benim gibi google çeviriciyi kullanıp bişiler yazalım sizlere şimdiden çok teşekkürler ediyorum
[/h]

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
slm arkadaşlar sizden bir ricam var duyarlılık göstermenizi istiyorum bu manole kafasına göre önce dangılları kaldırdı şimdide boxları bozuyor sizlerden ricam hiç olmazsa bu adrese girip tepki vermenizi istiyorum bu benim için değil bütün mxkey kullanıcıları için hiç bişi yapmazsanız benim gibi google çeviriciyi kullanıp bişiler yazalım sizlere şimdiden çok teşekkürler ediyorum
istediginizi yazarsınız bende nefret ediyorum bu adamlara sürekli para kaptırıyoruz ama adamlarda kendince haklı ve diyorlarki benim yazdıgım program şu süreden sora iş görmesin ki yeni malı satabilsin şimdi mxkey plus olanlar yani turuncu olan box kapanmıyor yeşiller ve dongleler kapandı gitti ticaret yani bu kimse bişey diyemez desek bile adam haklı işine gelirse diyorlar yani

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
manole ürünlerini çok ucuz veriyor 40 30$ arası tabi bunun active gibi şeylerei var setoolun yaptığı gibi

ama ben mx-key kullanıyorum yıllardır çok memnunum ve onlar emek harcıyor o boxları hemde çok buda onların en doğal hakkları ..

tolga02

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dicle gsm arkadaşıma bunlar aktivite değil ikincisi benim bozdukları box orange artı kartı bloke ettiler aldığım yere söyledim manoleye söle dediler sanki ben manoleden almışım üçüncü mesele bunlar resellerle arasındaki problemi kullanıcıya yansıtıyorlar sizden ricam iyi araştırmadan konuyu kesin fikir edinmeyin bu mesele sadece türkiyede değil bütün dünyadaki mxkey kullanıcılarının sorunu.

dicle_gsm

2
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben konuları çok araştırırım ustad merak etme tüm dünya ve beimde dahil htı green bloke oldu tabi manole bunları öldürp htı orange çıkartı ve ürünlerini yenieleyip para kazanmak için mx-keyin milyonlarca kullanıcısı var ve herkes bunldan memnun ..

tolga02

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
benimde ustam sölemek istediğim bozulan boxların htı orange olduğu benim box ta htı orange idi yani manole gren orange fark etmiyor hepsini bozuyor.