N80 film + ahize ses sorunu (1 Viewer)

actcool

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iyi akşamlar telefonum nokia n80 ie telefonu ilk aldığımd hiç bir sorunu yoktu ancak zamanlar film bozulmasından ekran gitti ve mecburen teknik servise götürdüm filmini değiştirdiler ve ondan sonra yaklaşık 1 buçuk senedir konuşurken gelen sesler kısık olarak bana geliyor. yaptırdığımda sordum adama sesi kısık diye yan sanayi filmlerde öyle oluyor dedi bende bişey diyemedim birde 60 lira para almştı ne diyim 2 ay sonra tekrar film değiştirtmek zorunda kaldım ekrana görüntü gelmemesi yüzünden ve sürekli 2-3 ayda bir bu sorun yinelemeye başladı 3. seferden sonra artık gidip kendi filmimi alıp kendim takıyorum ancak ses problemi hiç bir filmde düzelmedi şuanda yine bir sorun var ekran ışığı sürekli kendinden 10sn de bir yanıyor 1 snliğine ekran bembeyaz olup tekrar normale dönüyor daha önceki film bozulmalarından farklı bir durum bu renk karışması vs yok sellektör gibi yanıyor sürekli doğal olarak sarjıda çok kısa süre dayanıyor. sorunlarım için ne yapmalıyım ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
film min takıldıgı sokette büyük bir ihtimal sorun oluştu sokete bakılmalı ve bir film daha denenmeli