n920c android 7.0 gmail hesabını nasıl kırılacak acil yardım (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
link varmı

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
octoplusla açarsın direk açmazsa eğer android 6.0.1 e düşürerek açarsın

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Başka çare yok mu bende z3x var sadece 7.0 da açamayiz mi hocam

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[video=youtube;wlRTsHane90]https://www.youtube.com/watch?v=wlRTsHane90[/video]

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet arakadaşlar uğraşlarım sonucu bir yol buldum android 7.0 da kırmayı başardım yani çok mutlu oldum :)))

BURDAN LAZIM OLURSA YAPABİLİRSİNİZ KANIMCA TÜM 7 SÜRÜMLERİNDE İŞE YARAR.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Başka çare yok mu bende z3x var sadece 7.0 da açamayiz mi hocam

Açarsın hatta 7.0 da daha kolay cihazı kapat z3x de unlock sekmesini aç orada reset frp ... ( Bu üç noktada 3 harfli bir kısaltma olacak tam hatırlamıyorum ) o butona tikla program seni yönlendirecek ona göre kolayca açabilirsin

GAKGO

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah hocam. önerileriniz ve yardimlariniz için çok sağolun. 5g bilişim dediğini de denedim olmadi çünkü usb porto telefonda seçili değildi bu yüzden z3x görmüyordu bende attiğim linkten portu seçmeyi öğrenip öyle açtim.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah hocam. önerileriniz ve yardimlariniz için çok sağolun. 5g bilişim dediğini de denedim olmadi çünkü usb porto telefonda seçili değildi bu yüzden z3x görmüyordu bende attiğim linkten portu seçmeyi öğrenip öyle açtim.

cihazı USB ye değil Z3x deki ethernet girişine bağlayacaksın BOX ı aldığında yanında gelen kabloların içinde var gerekli olan kablo ve o yöntemle 15 dk da iş bitiyor bilgin olsun. Sorunu çözdüğüne göre konuyu kapatıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...