Nokia 215 RM-1110 Flash Atma (1 Viewer)

Laz EnEs

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Cihaza bir türlü yazılım atamadım Infinity Best Box ile oluyor galiba sadece buna benzer ücretsiz bir yazılım varmı
Cihaz MTK işlemcili bir cihaz

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Phoenix Service Software

Refurbish butonuna basın ve ekranda aşağıdaki uyarı ekranını görünce usb kablosunu telefona takın ve hemen ardından bataryayı da takıp, telefonunun açma-kapama tuşuna 3 saniye basılı tutun. Telefon bilgisayar ile başarılı bir bağlantı kurmuşsa yükleme işlemi başlayacaktır. Aşağıdaki pencerenin ‘Tamam’ butonuna basıp bekleyin

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu yazılımla basit tuşlu cihazlara yazılım atıyordum. Belki sizin cihazınızda da işe yarar hocam denemek isterseniz deneyin.

Laz EnEs

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Phoenix Service Software

Refurbish butonuna basın ve ekranda aşağıdaki uyarı ekranını görünce usb kablosunu telefona takın ve hemen ardından bataryayı da takıp, telefonunun açma-kapama tuşuna 3 saniye basılı tutun. Telefon bilgisayar ile başarılı bir bağlantı kurmuşsa yükleme işlemi başlayacaktır. Aşağıdaki pencerenin ‘Tamam’ butonuna basıp bekleyin

Ben bu yazılımla basit tuşlu cihazlara yazılım atıyordum. Belki sizin cihazınızda da işe yarar hocam denemek isterseniz deneyin.
Bu cihaza desteği yok windows ile symbian arasıbir sürüm