nokia 3600 (1 Viewer)

nokta_iletişim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam ben 3600 a format atıcam ama başaramadım ben mi yanlış yapıyorum bilgilendirirseniz sevinirim

iphone servisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefonuzu phoneix ile güncelleyebilirsiniz.yada size yakın bir teknik servise götürerek güncel yazılım yükletebilirsiniz.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihaza nasıl bir yazılım yüklemek istiyorsunuz elinizde servis kablosu mu var usb mi veya phoneix ilemi atacaksın veya pc suite ilemi bilgi ver yardımcı olalım

nokta_iletişim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam ben yeni öğreniyorum ve neyi nesıl yapabileceğimi bilmiyorum ustam öğretme konusunda nazlanıyo ne görüyosan onu öğren diyo ama bişey görmemede izin vermiyo
daha 1 hafta oldu teknik servisde işe başlayalı yani eger yardım ederseniz 0 dan öğrenicem

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Once bir egitim almalisiniz bizde cirakliktan yetistik her ustaya bir ustad lazimdir.

nokta_iletişim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
biliyorum ama nerde nasıl öğrencen ustamdan bişey gördüğüm yok ben yanındayken tlf wllemiyo bile ya beni yolluyo yada gece yapıyo

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
istersen istanbulda kurs yerimiz var ustamız sana 1 hafta da temel bilgileri verebilir. konaklama sana ait 750 tl 1 haftalık eğitim

nokta_iletişim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yer nerede gün ve saatleri nasıldır çünkü benim küçük bi kızım var işimden ve kızımdan arta kalan zamana denk gelirse neden olmasın