nokıa c6-01 arayan kişileri göstermiyor (1 Viewer)

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kolay gelsin tüm arkadaşlara hayırlı ramazanlar .C6-01 geldi cihazın dokunmatiğini değiştirdim daha sonra ne ararken nede gelen çağrıları ekranda göstermiyor acaba benim dokunmatik değiştirdiğimden öncedemi böyleydi yoksa ben dokunmatik değiştirdiğimdemi böyle oldu diye kuşkuya düştüm vede bunu nasıl çözerim bu konuda ustalarımızın fikirlerini bekliyorum .

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
alakası yok cihaz yazılımsal virüs falan vardır flashlayın düzelecektir.

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ewt o tür birşey bu usta 3g kamerasının üzerine parmağımı koyuyorum normal oluyor.onu nasıl yapacaz bilmem. menüden 3g ile açık kapalıvs bir ayarmı var bunlarda.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
sen gelen cagrıları ekranda göstermiyor diyorsun ekran komplemi kararıyor ekran kararıyor ise c6-01 lerde yansanayi lenslerde sensör yerinde bir cam çıkıntı var sendekinde yok büyük ihtimal ile ona bak

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta komple kararıyor ekran karanlık oluyor.ama yukarıda da bahsettiğim gibi cihazın 3g kamerasının üzerine parmağımla arkasından tutmak kaydıyla cihaz normale dönüyor.bunun akabinde başka birşey yok ben buna sadece dokunmatik değiştiriyorum ekran değil.lensi felan hiç kurcalamadım .

maxiteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dokunmatık değiştır tarafımca denenmiştıe saygılar

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefonu arıyorum yandaki otomatik tuş kilidi anahtarını ileri geri yapınca ekran normal geliyor arkadaşlar.

mavi48

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başka lens tak belki o lens sensörü çalıştırmıyo olabilir benim başımada geldi cihazı tekrar söktüm komple tekrardan topladım düzeldi