Nokia N85 GPS (1 Viewer)

Onur Karakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Nokia N85 GPS bağlanmıyor. GPS verisine girdiğimde sadece GPS aygıtları aranıyor diyor. önceden gps aygıtları aranıyor. sonra gps verileri hesaplanıyor diyodu. seçeneklerdede uydu durumu yok. konumlama ayarlarındada tümleşik gps seçili sadece sorun nedendir sizce?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Telefona güncel sürüm yükelyiniz sonuç alınmaz sa gps chipinden kaynaklanıyor olabilir

Onur Karakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sorunu tespit ettim yazılımdan değil. zaten son sürüm yüklü. sorun sim flex kabloda bunu nerden bulabilirim acaba?

Onur Karakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sağolun arkadaşlar amma yardımcı oldunuz ha. gsmkolik e güvenmiştim güvenim boşa çıktı

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
hahahah buna gülerim işte gps modülünü degiş diyemem herhalde sana normal kullanıcısın teknik servis olsan elimizde onarım şemaları ve service manuelleri var verebilirdik ama sen yapamazsın diye vermedik daha beter bozma ihtimalin var

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
valla bende gülerim ekle yardımcı olurduk olduklarımaza sor bizi her şehirden her ilçeden teknik servis arkadaşlarımız var yönlendirirz dedigimiz gibi teknik servis olsaydın daha iyi yardımcı olurduk...

Onur Karakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Allah Allah bende size gülüyorum işte! benı tanıyonuzdamı sen yapamazsın diyonuz. havanızı yiyim

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
kendini tanıt ozaman bilelim teknik servis olsan yazdıklarından anlardım degilsin uzatma burası paylaşım için var ama paylaşırken zarar vermek istemiyoruz lütfen saygı

Onur Karakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
paylaşıyosan doğru paylaş oldukça bilgim var. dogru dürüst bişe bilmeyen önüne geleni soran o bilgisiz üyelerden değilim yeni üye oldum foruma ben.