nokıa .x1-01 Telefon hafızayı siliyor .? (1 Viewer)

En iyi Nokia BoX'ıı hangisidir.

• Mxkey Box

Oy: 0 0.0%
  • Hwk

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar elimde x1-01 telefon var iki tane vatandaş çift sim kullanıyor işin tuaf yanı versiyon aynı , telefon aynı tek fark birinde telefonun içinden simin birini çıkarttığında, gelen ,giden , cevaplı ,cevapsı ne vrsa siliyor bizzat kendi silmiş gibi hepsini ne varsa siliyor bunun sorunu ne olabilir başına gelen veya duyan varsa yardımını bekliyor olacağım şimdiden teşekkürler.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazın hafıza pili ölmüş olabilir öncelikle pili degişin yazılım atıldı sanırım

karatayyy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorun benim başıma c1-01 d gelmişti yazılım yükledim düzelmedi hafıza pilini değiştirdim sorun çözüldü...

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ewt usta cihaz sıfır gibi her ikiside hafıza pilinden olabilirmi bilmem fls atıldı 5,29 ve 7,50 değişen birşey olmadı.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
şimdi şöyle bir durumda var bazı nokia larda ram bellek fazla olmuyor bu nedenle silebilir bazı modellerde yapar bunu o cihazın aynısından hafızayı silmeyen varmı _?

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlımızın dediği mantıklı hafıza pili meselesi elimdeki cihaz sıfır zaten pilin ölü olma şansı yok kadar az ama ben her ihtimale karşılık cihazı açtım yukarıda arkadaşımız c1-01 de demiş doğrudur ama bu cihazda hafıza pili hiç yok ( aynı cihazdan vatandaşta iki adet diye bahsetmiştim arkadaşım diğerinde hafızaya bakıyoruz normal duruyor.)