nokıa x2 tuş sorunu . (1 Viewer)

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar kolay gelsin h.işler tüm arkadaşlara elimde bazı tuşları basmıyor diye bir x2 geldi 7 8 9 tıldız . sıfır kare . diye bunları yaptım gayet normal çalıştı birki gün sonra tekrar geri geldi tuşlar hiç basmıyor diye baktımki tuşlar bazen gayet normal basıyor bazende kendi kendine bazı tuşlar basıyor biryerlerden kaçak var sanırım oraya sinyal gönderen ama gözle görünen ne bir farklı birşey var nede yanlış yapılan birşey acaba neden yapar başına gelen bir arkadaşım varmı acaba .

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
şemada yollarda göründüğü gibi bazı tuşlar tuş takımın sagındaki diyodlara gidiyor sen bu diyodları kontrol ettinmi ve sim yuvasının yanındaki tuş entegresini degiştinmi degişti ise orjinal bulmanı öneririm farklı bir modelden cıkma olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 4343

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
TAMAM OZAMAN O baglantılarından brii bir yere temas ediyor olabilir ve bu kısa devre yapıyor sanki bir tuş sürekli baasılı kalıyor gibi cihazın hiç bir tuşunun basmamasına sebep olaiblir.

taş telekom

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
onu yaptım zaten usta kare tuşuna çektiğim hattan yapıyormuş şimdilik öyle tutuyorum açık vaziyette .