Yardım Note 8 Pro Tekrar Lock oldu (1 Viewer)

atillaciftci

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar..

Telefona yazılım atma ekranında unlock u seçmeyi unutunca cihazım tekrar Lock oldu.
Usb Debug açık olmadığından hiçbir yerden yazılım atmaya izin vermiyor ve Unlock yapılamıyor.
pcsuite.mi.com yazıyor ve telefon resmi aşağıda kablo takma işareti var sadece buraya giriyor fakat buradan da yüklenemiyor.
SpFlash dan yüklerkende mi hesabını girince unauthorized for this operation hatası veriyor ve yüklemiyor. ( Zannedersem yetkili mi hesabı istiyor.)

Yetkili mi hesabı konusunda veya benim sorunumun çözümünde yardımcı olursanız çok sevinirim.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar..

Telefona yazılım atma ekranında unlock u seçmeyi unutunca cihazım tekrar Lock oldu.
Usb Debug açık olmadığından hiçbir yerden yazılım atmaya izin vermiyor ve Unlock yapılamıyor.
pcsuite.mi.com yazıyor ve telefon resmi aşağıda kablo takma işareti var sadece buraya giriyor fakat buradan da yüklenemiyor.
SpFlash dan yüklerkende mi hesabını girince unauthorized for this operation hatası veriyor ve yüklemiyor. ( Zannedersem yetkili mi hesabı istiyor.)

Yetkili mi hesabı konusunda veya benim sorunumun çözümünde yardımcı olursanız çok sevinirim.
aleykum selam
cihaz çalışıyormu

atillaciftci

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz açılıyor
Recovery ekranı çıkıyor altta 3 tane seçenek var.
Reboot
Wipe Data
Connect with MiAssistant

Wipe diyince silme yarıda kesip restart yapıyor ve bu ekrana geri dönüyor.
Connect yapınca da telefon resmi çıkıyor ve pcsuite.mi.com a girmemi istiyor.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz açılıyor
Recovery ekranı çıkıyor altta 3 tane seçenek var.
Reboot
Wipe Data
Connect with MiAssistant

Wipe diyince silme yarıda kesip restart yapıyor ve bu ekrana geri dönüyor.
Connect yapınca da telefon resmi çıkıyor ve pcsuite.mi.com a girmemi istiyor.
yetkili hesapla olur
özelden yazdım