Octoplus LG Optimus Cable Nasıl Kulanılır? (1 Viewer)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar Optimus Cable ı yeni aldım kullanmasını bilmiyorum elimde LG G3 D855 cihaz var bu kablo ile nasıl download mode a alırım ve bu kablonun diğer özellikleri nedir, ne işe yarar? Şimdiden teşekkürler...

suat iletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam download moda alıp yazılım yüklemekten başka bir işe yaramaz. Optimus kablo üzerinde ohm değerleri var modeline göre ohm değerini ayarlayıp kullanman lazım.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam download moda alıp yazılım yüklemekten başka bir işe yaramaz. Optimus kablo üzerinde ohm değerleri var modeline göre ohm değerini ayarlayıp kullanman lazım.

Teşekkürler ustam. Download Mode a alması bile yeterli benim için, peki D855 OHM değeri hakkında bilginiz var mı?

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O kablo bende de var her cihazda kullanabiliyormuyuz onu yoksa sadece belirli cihazlarda mı kullanılıyor ? Daha önce hiç kullanmadım.

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 tane değer var kablolada biri normal usb diğer 3 tanesi cihaza göre download moda almaya yarar o kadar. Hangisinin download moda alacağını ise cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra kabloyu pc'ye bağlayın diğer ucunu telefona bağlamadan önce değeri ayarlayın sonra telefona takın. Download moda alıyorsa doğru değerdir. Ama almamışsa sıkıntı yok diğer değerleri deneyin. Zamanla hangi cihaza hangi değer oluyor aklınızda kalıyor zaten. Diğer değerler cihaza herhangi bir zarar vermez rahat olun. Defalarca denedim birşey olmadı.

Hayırlı işler, iyi çalışmalar.