Octopus box yardım (1 Viewer)

cozumgsm27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleykum Arkadaşlar.Yeni bir box aldım octopus.Ama ne yazık ki bir türlü ne doğru dürüst kura bildim ne de driver larını tanıta bildim Allahu alem.Bir arkadaşımdan yardım istedim.O gelip tam anlamasa da kurdu driverlerini.Ama yanılmıyorsam octopus'un driverleri z3x inki ile hemen hemen aynı olabilir deyip onun driverleri ile tanıttı.Samsung tool vede shell açılıyor.Ama ne support a girebiliyorum.Ne de nasıl işlem yapacağımı biliyorum.Vakti olan ve de yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımız var ise eğer vakit ayırırlar sa dua ederiz inşaallah.Tekrardan teşekkür ederim...

cozumgsm27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
anlaşılan ya anlayan yok veya anlasa da yardım etmek arkadaşların işine gelmiyor.Güzel bi forum sitesi arkadaşlar.İlmin sizin indiniz de de paylaştıkça çoğalacağını tahmin ediyordum ama cevapsız kalan bir istek olunca ister istemez yardımlaşma platformu yerine yardımlaşmama mekanı olarak görüyorum burayı...

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
çözümgsm kardeşim inan ki bende cok yardım etmek isterim ama ben baglanıp pc sinde 2 saat zaman öldürdüğüm kişiler siteme günde 10 dk ayırmadı diye suan sadece kendi paylaşımlarımı yapıyorum