ONEPLUS ONE - Brick - Only fastboot mode (1 Viewer)

alidarkstone

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Bir şekilde Oneplus One A1001 telefonum yanlızca fastboot modda açılıyor recovery vs yemiyor. Oneplus restore tool ve msmdownload tool tarzı yazılımlarla firmware geri atıyorum ama bir türlü açılmıyor bootlogo da kalıyor. Ayrıca bootloader unlock da olmuyor komut ile şimdi açtım BL unlock durumda.

Çözüm önerisi olan olursa çok sevinirim :(

alidarkstone

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazin. Temel. Sorunu direk mi. Bootloader mi. Aciliyor

Logo da kalıyor. Bootloader unlock edebiliyorum fakat ne recovery nede normal boot etmiyor. Normal açmak istersem logo da bekliyor öylece. Fastboot'a girip firmware yazabiliyorum ama sonrasında durum yine aynı.

ColorOS veya CM11-12-13 hepsini denedim olmuyor.

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Logo da kalıyor. Bootloader unlock edebiliyorum fakat ne recovery nede normal boot etmiyor. Normal açmak istersem logo da bekliyor öylece. Fastboot'a girip firmware yazabiliyorum ama sonrasında durum yine aynı.

ColorOS veya CM11-12-13 hepsini denedim olmuyor.

Uni-Android Tool varsa elinizde sağlam cihazdan Dump okutup cihaza yazabilirsiniz.

alidarkstone

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Uni-Android Tool varsa elinizde sağlam cihazdan Dump okutup cihaza yazabilirsiniz.

Maalesef elimde sağlam cihaz yok. O nedenle DUMP okutup geri atamam. Birçok restore tool ile deniyorum sorunsuz yazıyor ama boot etmiyor logo da kalıyor. Ek olarak REcovery 'e de girmiyor. Sadece FASTBOOT veya QLOADER BULK 9008'e girebiliyor. Bu modlarda sorunsuz yazıyor gösteriyor ama cihaz açılmıyor.

Elinde sağlam dosya olup da paylaşabilecek arkadaş varsa harika olurdu.