Yardım Programcıdan, Yeni Nesil Bir Yöntem Için Mi 10T Pro Engineering Rom Gerekiyor. (1 Viewer)

Seto

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhabalar, cihazlarımızdaki mağlum sorunu düzeltmek için yeni nesil bir yöntem üzerinde çalışıyorum. Yöntem fabrika usulü sıfırdan bu verilerin oluşturulması esasına dayanıyor, kimseyi umutlandırmamak için denemelerimi yapmadan detay vermiyorum. Bu yöntem için bir sorunla karşılaştım ve siz değerli forum yöneticileri ve kullanıcılardan yardım talep ediyorum. Konuya gelelim.

Cihazım Mi 10T Pro, yaptığım denemeler esnasında engineering roma ihtiyacım oldu fakat cihazın eng rom yazılımı internette ücretli satılıyor, İnternettten Mi 10T/Pro Eng rom diye indirilebilen "Xiaomi Mi 10T ENG Firmware (Engineering Rom).zip" isimli dosya Poco F2 Pro(Kod adı LMI ve ENG rom içindeki misc.txt dosyasını açarak teyit edebilirsiniz)'ya ait ve Mi 10t/pro'ya(Kod adı:apollo/apollopro) ait değil.
Sizden ricam,
Mi 10t pro ile ilgili elinizdeki engineering romları bana ulaştırabilirseniz çok memnun olurum, eğer yöntem işe yararsa, forumda bununla alakalı bir başlık açacağım.Herkese teşekkür ederim.
Ek: İsmi J3S_apollo_factory_images_FACTORY-KeepNV-APOLLO-1022_20201022.0000.00_10.0_5fde5e0a56.zip olan dosya gerçek olabilir.
Cihazın diğer adı Redmi k30s ultra, bu cihazında engineering romları faydalı olabilir. Teşekkür ederim.