Bilgi Pubg Mobil Destekleyen Tablet Markaları Nelerdir? (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Son günlerin popüler oyunu PUBG, oyun severler tarafından oldukça ilgi gördü. Oyunu bilgisayarla oynamanın dışında akıllı telefonlar ve tabletle oynamakta mümkün. Ancak bazı telefon ve tabletler bu yüksek hafızalı oyunu desteklememekte yani oynanamamaktadır. Bilgisayardan sonra tabletten oynamayı tercih edecekler takacakları kulaklık ve klavye ile bilgisayar performansını rahatlıkla yakalayabilirler. PUBG oyununu tablette kasmadan oynamak isteyenler için en iyi tablet markaları, PUBG destekleyen uygun fiyatlı tabletler nelerdir ve PUBG mobil için tablet önerilerini sizler için araştırdık.

Mobil PubG Kaldıran Tabletler Markaları​

Mobil PubG Kaldıran Tabletler Markaları
2019 yılının en çok indirilen ve oynanan oyunlarından PUBG, masa üstü bilgisayarların dışında 2018 de mobil cihazlara da uyumlu hale getirilerek telefon ve tabletten de bir çok kişi tarafından oynanmakta. Ancak bu oyunu telefon ve tablete indirmeniz için Android 5.1.1 veya üstü işletim sistemi ve en az 2 GB RAM hafızanız olması gerekmektedir. Zaten son çıkan çoğu telefon ve tablette bu özelliklere sahip olarak üretilmekte, iletişim aracı olmanı dışında insanların farklı zevklerine hitap eden tasarımlar şeklinde sunulmaktadır. Oyun oynamak için alacağınız tablette bu özelliklerin dışında bakacağınız; ekran kalitesi, uzun sarj süresi ve ses kalitesidir. Oyun oynamak için bazı aksesuarlarda eklenebilir olması sizin tercihinize kalmış bir diğer ayrıntıdır. Klavye takarak beş parmak oynamak isteyenler de ekstra özelliklere dikkat etmelidir. Tabi bunların yanında online bir oyun olduğu için sağlıklı bir internet bağlantısı da oyunun takılma yapmaması için önemlidir. Ülkemizde bir kaç marka var ki hem telefon hem tablet üretiminde oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Size PUBG kasmadan, donma takılma olmadan rahatlıkla oynayabileceğiniz hem de fiyat olarak uygun tablet markaları ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Telefon ve tablet almak için Teknosa, Media markt gibi büyük firmaların taksitli kampanyalarından yararlanabilirsiniz. ile yine seçtiğiniz tabletinizi taksitli olarak alabilirsiniz.

1.Samsung Galaxy Tab A PubG Oynayabileceğiniz Tabletlerden​

Samsung markası ülkemizde çoğu kişinin telefon ve tablette tercih ettiği markalar arasında. 1500-1600 civarı olan bu modeli de oyun oynamak için çoğu özelliğe sahip bir üründür. Öncelikle 6.0 Android işletim sistemi olması, 3 GB ram hafızası oyun yüklemek için yeterli bir hafızadır. Samsung un daha uygun fiyatlı ürünleri var anacak işletim sistemi sebebiyle bu oyun için yeterli gelmemektedir. Batarya kapasitesi ve ekran çözünürlüğü de tatmin edecek derecededir. da ürünün fiyatı şuan için 1548.000 TL düşmüş durumdadır.

PUBG OYNATAN TABLET

2.Casper Via S10 Uygun Fiyatlı Tabletler Arasında​

Bilgisayar üretiminde uzman bir markanın tabletleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Casper markasının uygun fiyatlı performansı iyi tabletleri arasında bulunan Casper Via S10 Android 7.0 işletim sistemi ile oyun için beklentinizi karşılayacak seviyededir. PUBG oynayanlar için ekran kalitesi iyi, sarj süresi ve ses kalitesi olarak da 750 TL bir fiyat için başarılı diyebiliriz.

Kasmadan PubG Oynayabilirsiniz

3. İPad Oyun Severler İçin Kasmayan Tablet​

Bütçesini 2000-3000 arasına çıkarabilenler için önereceğimiz İPad modeli büyük ekranda PUBG oynama olanağı sağlayacaktır. Çözünürlük, hafıza ve diğer özellikleri ile oyun oynamak için oldukça uygun bir üründür. Fiyat olarak da 2500 civarı olan İPad işletim sistemi ile yeni ve güncel bir çok oyuna uyumlu ve desteklemektedir. Fiyat aralığı biraz yüksek bir markada olsa bir çok insanında güvenerek tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

Mobil Pubg Oynamak İçin Tablet

4.Huawei MediaPad T3 Tablet Oyun İçin İyi​

2 GB RAM ve PUBG için gereli olan işletim sistemine sahip tablet 1250 TL civarındaki fiyatı ile tercih edebileceğiniz markalar arasında. Huawei bu yıl yaptığı telefon ve tablet tasarımlarında başarıyı yakalamış ve ülkemizde tercih edilen markalar arasında üst sıralara yerleşmiştir. Ekran boyutu ve kalitesi açısından fiyatına göre başarılı diyebiliriz.

Huawei PubG Tableti

5. Asus Tablet PubG İçin Tablet Önerisi​

Asus marka tabletin şuan için fiyatı 1500 civarı diyebiliriz. Oyun oynamak için gerekli olan 2GB hafızaya sahip bu tabletin ekran çözünürlüğü ortalama derecede. Ekran büyüklüğü 11.6 inç olan Asus tablet oyun için beklentinizi karşılayacaktır. Büyük ekran oyun oynamayı sevenler için önerebileceğimiz bir tablettir. Klavye takılarak beş parmak oynamak isteyenlerde tercih edebilir.