Rom Red Mi Note 8 Pro Pixel Experince Rom Kurulumu Ve Mi Account Bypass (UNLOCKED BOOTLOADER) (1 Viewer)

D

Darkfire

Guest
İlk önce cihazımızın bootloader kilidinin açık olması gerekmektedir.
Sonra Minimal Adb And Fastboot aracı ile cihazımıza TWRP yükleyeceğiz
.
Öncelikle indirmeniz gereken dosyaların linkini veriyorum aşağıdakilerin hepsini indirin.

Usb Hata Ayıklamayı açıp telefonu bilgisayarımıza bağlıyoruz ardından minimal adb yi açıp telefonu fastboota alıyoruz. Fastboot için aşağıdaki kodu girin ve fastboot ekranı geldikten sonra cihazı görüp görmediğini anlamak için 2.kodu girin.

Kod:
adb reboot bootloader
fastboot devices

Ardından aşağıdaki kodu yazıp boşluk bırakıp indirdiğimiz .img uzantılı twrp dosyasını komut satırına sürükle bırak yapıyoruz

Kod:
fastboot flash recovery (.img uzantılı twrp dosyasını sürükle bırak)

Bunları da yaptıktan sonra cihazı recovery menüye alıyoruz. (SES AÇMA + POWER TUŞU)

TWRP den ınstalla giriyoruz en aşağıda romumuz gözükür üstüne tıklayıp sağ kaydırıyoruz işlem bittikten sonra wipe dalvik cache yapıp işlemin bitmesini
bekliyoruz bittikten sonra wipe ye gelip ordan format data ya girip yes yazıcagız sonra reboot diyip açılmasını bekleyeceğiz.

DİKKAT : Konu twrp dosyası android 10 içindir eğer android 9 ya da 11 iseniz cihazınız brick olabilir sorumluluk kabul etmiyorum.

ozzyvizard

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dediklerini harfiyen yaptım ama maalesef olmuyor rom mu problemli anlamış değilim derken bunu yazarken oldu dhgjksdlahgjfhşgkjdfhgjdfah