Çözüldü Redmi 9c 9a 9t İMEİ REPAİR KESİN ÇÖZÜM (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

27liserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sana sabahtan beri beddua ediyorum iflah olmazsın yani müşterinin cihazı elimde kaldı senin yüzünden

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sana sabahtan beri beddua ediyorum iflah olmazsın yani müşterinin cihazı elimde kaldı senin yüzünden
Ustam bu yolla yapılıyor denenmiş bir yerde yanlış yapmış olabilir misiniz.
Varsa dft de yapıyor bootloader kilidi açıldıktan sonra haberiniz olsun.

27liserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kanıt ekleyeyim ama bu konuştuğun saçmalık. İşlemde hata yapan sensin demek ki ? Herkes denedi ilk defa senden duyuyorum bunu.
Kanıt eklemene gerek yok elimdeki cihaz bootloader açık ve fastboot moda alıp exe yi çalıştırdım ki ilk kez cihazda yapmıyorum o değil cihaz fast moda girmiyor girse cihazı teslim edicem oda olmuyor

27liserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazı susan arkadaşlar ben cihazı kaldırdım şükür yardımcı olmamı isterseniz olabilirim

27liserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sp tool ile yaptım kardeşim cihazın global romunu indirip scatter dosyasını seçip cihaz kapalı şekilde download tıkla tak

oguztelefon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27liserkan kardeşim dediğini okumadan acele ettim cihaz bekliyordu aynen sustu sp tool ile düzelttim dedin ama auth dosya istiyor yardımc olurmusun

27liserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sayın abim 1 cihaz bul açık ise ister 2 bootloader açıkmıydı. eğer cihaz bul açık ise auto hesap ister oda sadece yetkili hesap yöntemi ile olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...