Çözüldü Redmi 9c 9a 9t İMEİ REPAİR KESİN ÇÖZÜM (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamdi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Siz bu işi bilmiyonuz o zaman yapamıyorsanız bırakın kardeşim:D

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
işlem yaparken özellıkle yazılım işi ekran yada soket degısmeye benzemeyen zevklı bir uğraş.burda dıkkat edılmesı gerekn şey çok önemlı lütfen PANİK YAPMAYIN...Herşeyı emın ve kararlı bir biçimce uygulayın.bazen cıhaz guncelleme alabılır.bu durumda yaptıgınız işlemde sıkıntı yaşabılırsınız..

Lütfen anlayış ve saygı içinde olalım ve başarı böyle gelır..herkese başarılar

pusat06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işlem yaparken özellıkle yazılım işi ekran yada soket degısmeye benzemeyen zevklı bir uğraş.burda dıkkat edılmesı gerekn şey çok önemlı lütfen PANİK YAPMAYIN...Herşeyı emın ve kararlı bir biçimce uygulayın.bazen cıhaz guncelleme alabılır.bu durumda yaptıgınız işlemde sıkıntı yaşabılırsınız..

Lütfen anlayış ve saygı içinde olalım ve başarı böyle gelır..herkese başarılar
katılıyorum abım sana agızına saglık

D

Darkfire

Guest
Eft box ile yapılıyor diye biliyorum veya nck dongle ile

bugii

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Onlar mevcut ama komutlar yok dosyanın içinde ben onu dormuştum
Redmi 9a ya restore edeceğimiz komutlar.

D

Darkfire

Guest
elinizde box var mı diye bu yüzden sordum herhangi bir komut gerekmiyor boxa bağlayacaksınız gerekli işlemleri yapıcaksınız.

78erhan78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sayın abim 1 cihaz bul açık ise ister 2 bootloader açıkmıydı. eğer cihaz bul açık ise auto hesap ister oda sadece yetkili hesap yöntemi ile olur
kilidi açık içinde hesap olmayan cihaz var spflashla auth istiyor miflashprodan seçsende hesap istiyor
siz nasıl kaldırdınız bu cihazı sp flash tool ile yardımcı olur musunuz

oguztelefon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27liserkan kardeşim çözemedim beklemedeyim galiba kredili halledilecek telefon kendimizin mi hesap kaldrdım ama yinede yetki istiyor hesap kaldrdktan sonra cihazm bul açık kalırmı bilemedim kredisiz bir imkan varsa yardımcı olmanı isterim

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27liserkan kardeşim çözemedim beklemedeyim galiba kredili halledilecek telefon kendimizin mi hesap kaldrdım ama yinede yetki istiyor hesap kaldrdktan sonra cihazm bul açık kalırmı bilemedim kredisiz bir imkan varsa yardımcı olmanı isterim
Mi hesabını mi cloud ile çıkış yapabilirsin ustam. Cihazlar bölümünden çıkış yapacaksın.

oguztelefon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadm mi cloud sayfasıına giriş yaptım çıkış yaptım altaki ilk resim hemen kapanıp ikinci resimde kalıyor çıkış yapabilmişmiyim sp tool yükleme yaparken hata veriyor yardm bekliyorum

Ekli dosyalar

• redmi9a.jpg
    redmi9a.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 20
  • redmi9aa.jpg
    redmi9aa.jpg
    24.7 KB · Görüntüleme: 20
  • redmi9aaa.jpg
    redmi9aaa.jpg
    253.2 KB · Görüntüleme: 23

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Bootloader Kilitli cihazlarda işe yaramaz dosya içersinde TWRP dosyası var dolayısıyla TWRP flashlayamazsınız!
Bu yüzden konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...