Çözüldü Redmi Note 10S Mi Account Remove Without Vpn Only In Gsmkolik (1 Viewer)

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Merhabalar Değerli Gsmkolik Üyeleri Bugün Sizlerle Paylaşacagımız Dosya İle Redmi Note 10s Cihazınızı Vpn Kullanmadan Gönül Rahatlığı ile Mi Account Bypass Yapabilceksiniz
Paylaşacagımız Rom da Güncellemeler kapalı şekilde Geliyor Güncelleme Almayacağı için Mi hesabına Düşemeyecektir
Dosya İçin @Byaras™ ustamıza Teşekkür ediyorum
Herkese Hayırlı Bol kazançlar Dilerim :)

ninario

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Değerli Gsmkolik Üyeleri Bugün Sizlerle Paylaşacagımız Dosya İle Redmi Note 10s Cihazınızı Vpn Kullanmadan Gönül Rahatlığı ile Mi Account Bypass Yapabilceksiniz
Paylaşacagımız Rom da Güncellemeler kapalı şekilde Geliyor Güncelleme Almayacağı için Mi hesabına Düşemeyecektir

not found hatası veriyor acil lazım yardım edermisiniz

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Link kırık yeniliyorum beklyn

redmi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba Hocam Kusura Bakmayın Bu İşlemle Oem kilidi kapalı Google play Giriş Şifresinimi Gecersiz Kılıyor Terimleri Anlayamadım Ne İşe Yaradığını
Kolay Yoldan Bilmek İçin Sormuştum Teşekkürler Ellerinize Sağlık

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
Merhaba Hocam Kusura Bakmayın Bu İşlemle Oem kilidi kapalı Google play Giriş Şifresinimi Gecersiz Kılıyor Terimleri Anlayamadım Ne İşe Yaradığını
Kolay Yoldan Bilmek İçin Sormuştum Teşekkürler Ellerinize Sağlık
mi hesabı+google play şifresi

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
usta denedim wifi bağladıktan hemen sonra tekrar istedi ama yazılımda system yok ondanmı acaba hemen yükledi
sözde dosya mi servera bağlanmayı iptal ediyor demekki kandırmaca yada ekstra bi işlem yapılcak tool var mı elinde mi bypass yapcak yazılımdan sonra bide mi bypass yapıp öyle wifiye bağla

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sözde dosya mi servera bağlanmayı iptal ediyor demekki kandırmaca yada ekstra bi işlem yapılcak tool var mı elinde mi bypass yapcak yazılımdan sonra bide mi bypass yapıp öyle wifiye bağla
yaptım abi dft ile bypas yaptım yazılımı yükledim yok olmadı dosya çöp :)