Redmi̇ Note 12 Pro 5G Çi̇n Ci̇hazı Ekran Parlaklığı Hi̇ç Deği̇şmi̇yor Asla (1 Viewer)

sevket.nur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar, redmi note 12 pro 5g telefonum, çin telefonu ,model numarası arkasındaki etikette C ile bitiyor ama 4,5G ve NFC aktif, maksimum ekran parlaklığı nasıl aktif edilir? Ekran parlaklığı 500 nit oluyor normal kullanımda maksimuma getirince anladığım kadarıyla, bu model Max 900 destekliyor ben 1 aydır hiç daha 900 görmedim güneş altında bile 500 nit oluyor en fazla dolayısıyla çok yetersiz. 900 niti nasıl aktif ediyoruz?

Telefonda ısınma olmadan , daha güneş altına yeni çıktığımda ve telefonu yeni kullanmaya başladığımda bile , icerideyken de güneş altındayken de maksimum parlaklık 500 nit, 900 a nasıl çıkaracağım sorun oluyor çünkü, ekran redmi note 10 prodaki gibi parlak görünmüyor , onda 700 nit oluyordu normal kullanımda çünkü, bunun 900 nit maksimum parlaklığı aktif etmem lazım, nasıl yapılacak?

Telefon her zaman her ortamda 500 nit değerinde parlaklık veriyor, hiçbir durumda parlaklığının az da olsa değiştiğini dolayısıyla maksimum parlaklık verisi olan 900 nite çıktığını 1 aydır daha hiç görmedim, güneş altında kitap okurken 500 nit sıkıntı oluyor?

Sırf bu yüzden yani en fazla 500 nit parlaklığı verdiği için daha 1 ay önce sıfır aldığım ve diğer bütün özelliklerini çok beğendiğim telefonumu değiştirmek istemiyorum lütfen yardım edin!!!

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Merhaba hocam , model kodu nedir ?
cihazı fastboot moduna alıp pc bağlayın
Minimal Adb and fastboot cmd penceresi üzerinden
Kod:
fastboot getvar product
kodunu yazıp , çıkan model kodunu paylaşabilirmisiniz ?

sevket.nur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam inşaallah,şehir dışındayım,yarın akşama dönünce yazayım insaallah şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim, inşaallah ekran parlaklığını 500 nitten yukarı cikarabiliriz, 650 nit olsa bile yeterli

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Cihaza yüklü miui sürümü nedir ?
Kullandıgınız sürüm yüklü bir şekilde mi satın aldınız ?
Ya da evvelde yüklü olan miuı sürümünden şu an ki sürüme güncelleme yaparak mı geçtiniz ?