Redmi note 7 pro Unkown baseband (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kozm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hi, Sir

I have problem when I unlock bootloader unofficially, Now My phone baseband lost, Please help me. Bootloader is locked. Please give me redmi note 7 eng firmware or Nv data fix firmware.

Resmi olmayan bir şekilde bootloader'ın kilidini açtığımda sorun yaşıyorum, Şimdi Telefonumun ana bandı kayboldu, Lütfen bana yardım edin. Bootloader kilitlendi. Lütfen bana redmi note 7 eng firmware veya Nv data fix firmware verin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1970-01-01-08-26-53-865_com.android.settings.png
    Screenshot_1970-01-01-08-26-53-865_com.android.settings.png
    144.4 KB · Görüntüleme: 0

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Hi, Sir

I have problem when I unlock bootloader unofficially, Now My phone baseband lost, Please help me. Bootloader is locked. Please give me redmi note 7 eng firmware or Nv data fix firmware.

Resmi olmayan bir şekilde bootloader'ın kilidini açtığımda sorun yaşıyorum, Şimdi Telefonumun ana bandı kayboldu, Lütfen bana yardım edin. Bootloader kilitlendi. Lütfen bana redmi note 7 eng firmware veya Nv data fix firmware verin.

şu konuyu inceleyebilirsiniz gerekli açıklamaları burda yapmıştık sanırım site içi arama yapmamışınız. :D

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hi, Sir

Lütfen tek konudan devam ediniz
İstek - Xiomi Redmi Note 7 Lavender Eng Rom - TGZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...