Yardım Redmi Note 8 (Çift IMEI Onarım Sorunu) (1 Viewer)

Dzjd1234

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, bu işin (IMEI onarım yapan) uzmanlarına bir sorum olucaktı. Ben telefonun QCN yedeğini aldım daha sonra EFS bölümünü unutkanlıkla yedeğini almadan sildim. Şimdi IMEI-ler sıfırlandı. Diag Port modu ile QPST ile yalnızca IMEI 2-yi onara bildim. Şimdi bana her iki IMEI-de lazım. Ne kadar araştırdıysam çift sim onarımını bulamadım. Eski IMEI-leri geri getirmek için QCN yedeğini yüklediğim zaman Recovery moduna geçiyor. EFS yedeğinide sildiğim için o adımı yapamıyorum. Ben Xiaomi Global Destek Merkezi ile iletişime geçtim derdimi ingilizce onlara söyledim onlarda bana yerel servise gitmemi söylediler. Beni düşündüren şey yerel servis merkezleri bu işi yapabiliyorlarmı? yani çift simi onara biliyorlarmı yapabiliyorlarsa nasıl yapıyorlar. Çift simi buradan gerekirse ücretli bir şekilde yapa bilecek bir uzman varmı?

Dzjd1234

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevabınız için teşekkürler. Hayır Türkiyede degil. yani sim 1 efs backup olmadan hiçbir türlü düzelmezmi? servis merkezler yapa bilirlermi?

Dzjd1234

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMEI 1 onarımını yerel teknik servis merkezleri yapa bilirmi? Yoksa bu genel olarak mı yapılamaz?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu çift sim olayında bir gelişme var mı? Bazı siteler de olabileceği söyleniyor yalan mı acaba?