Hızlı Link Redmi Note 8Pro Dual Sim Repair (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
deneyen oldumu ??

aaytar

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sonuç olumlu ama temiz cihaza islem yapılmıs onceden olan cihazlara olmuyor bilginize
Anlayamadım. Hiç repair yapılmamış cihazdamı oluyor? Repair yapılmış cihazda test ettinizmi, veya repair yapılmış cihaza orjinal dosyaları yükleyerek test etme imkanınız oldumu?

resetfrp20

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim telefoncuyum ben samsunglara z3x ile müdahale yapıyorum alt yapım var yani hiç xiomi cihaz yapmadım. Note8 pro geldi yurt dışı cihazz sim 2 yazmışlar daha önce oda klon a düşmüş ama şuan hat takınca hala şebeke veriyor bl kapalı tam olarak napmam lazım bl açamadım request parameter error diyor yardımcı olursaniz çok sevinirim
dft pro tek tık işlem tamam

yusuf6689

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abiler S.a benim bir cihaz var a320f imei var hat yok imei status ng öğrenci olduğum için telefoncuya gitmek istemiyorum çok para çıkarıyorlar ve imei çalma korkum var ben kendim crackle denedim

Initialization zTool... error (1) bu hatayı aldım rootum her şeyim var napabilirim ?​

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese selam arkadaslar Redmi note 8 pro modelinin cift sim repair firmwaresi buyuruun

Free olarak ) :

Pass: *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Değerli katkıları için muhammed5292 ustama teşekkürler.
kayıtlı üyeyim fakat linki göremiyorum, baya zamandır siteye giriş yapmamıştım ondan mı acaba

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese selam arkadaslar Redmi note 8 pro modelinin cift sim repair firmwaresi buyuruun

Free olarak ) :

Pass: *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Değerli katkıları için muhammed5292 ustama teşekkürler.
Teşekkürler, yardımcı olur musunuz? (Gizli içeriği görüntüleme kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!)

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Deneyen var mı bilmiyorum ben birkaç hafta önce denedim çalışıyor fakat haberiniz olsun Rar dosyasında virüs var, dll dosyalarını kilitleyerek exe programlarının açılmasını engelliyor. Tekrar windows kurmak zorunda kalabilirsiniz.

aslankim34

Allah bize yeter o ne güzel vekildir
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

kralgsms

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sim bir aynı kalır sim iki değişir yakında verilecek normal dual repair açtığım konular siliniyor