Soru Redmi Note 9 Repair (1 Viewer)

suavi1981

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
redmi note 9 (merlin) bootloader açık umt ile ile direk repair yapabiliyormuyuz

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
UMT ye bildirdim durumu henüz sonuç yok. Redmi 9 da aynı şekilde olmuyor.
Note 8 pro ve Redmi 9A da sorun yok.

suavi1981

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tsklr hocam ilginiz icin. Yapılacak tek çözüm chimera ile boot açıp eng rom ile maui meta ile islem yapmak

D

Darkfire

Guest
Chimera note 9 açmıyor diye biliyorum note 8 proya kadar olan modelleri açıyordu

suavi1981

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Chimera note 9 açmıyor diye biliyorum note 8 proya kadar olan modelleri açıyordu
note 9 u chimera açıyor ayrıca bl kapalı sp tool ile eng rom atarken sorun yaşanabiliyor. ama bl açık mi flash ile atılan eng romlarda sorun yaşamadım. Ama tabi seçim sizindir ben garanti çözümler üstünden yürümeyi tercih ederim. Ayrıca kendimin deneyipte başarılı olduğum işleri paylaşırım

D

Darkfire

Guest
note 9 u chimera açıyor ayrıca bl kapalı sp tool ile eng rom atarken sorun yaşanabiliyor. ama bl açık mi flash ile atılan eng romlarda sorun yaşamadım. Ama tabi seçim sizindir ben garanti çözümler üstünden yürümeyi tercih ederim. Ayrıca kendimin deneyipte başarılı olduğum işleri paylaşırım
bl açık bl kapalı farketmez eng romda sıkıntı yoksa direkt açar bir kaç kişinin paylaştığı eng rom sıkıntılı açılmayan cihazları sp flash tool ile açtığım oldu

aslankim34

Allah bize yeter o ne güzel vekildir
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
niye uğraşıyorsunuzki alın bi tane dft pro
bl açık kapalı fark etmez ister yazılım ister imei direk atıyor​

Barselona

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootloader kilidi açık note 9da note 8 pro yolu izlenerek IMEI repair işlemi yapılır mı? Cihaz merlindi herhalde. Eng rom yiyor mu?