s4 mini kapandı ve tekrar açılmıyor (1 Viewer)

eses2626

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı günler herkese,bu sabah normal bir şekilde telefonu kullanıyordum bir 30 saniyelik falan donup kaldı daha sonra kendiliğinden kapandı ve tekrar açamadım. güç tusuyla yada ses+kilit+home tuşuylada açılmıyor. pc ye usb ile bagladıgımda aygıt bulundu sesi geliyor. aygıt sürücüsüne girdigimde ise telefonu QHSUSB_DLOAD şeklinde görüyor. bir çözümü var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.

eses2626

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
download modu denediğimde ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor,ama yine pc ye takılı iken download modu açmayı denediğimde dıt dıt diye ses geliyor pc den , yani donanım görüyor gibi,birşeyler oluyor yani ama herhangi bir görüntü alamıyorum.

eses2626

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
orada '' download pit and bootloader '' diyor,ama yalnızca pit dosyası var gibi sanki,bootloader hangisi oluyor acaba

eses2626

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abi ben şimdi o dosyayı calısan bi cihazla sd karta atıp sonra calısmayan cihaza takıcam. daha sonra download modu açıcam dogrumu

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Olmaz git bir teknik servise ver 70₺ emmc değiştirt. Bu parçaların bir ömrü var bu yıl s4 mini yılı patlıyor hepsi lap lap. Hadi geçmiş olsun

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
abi ben şimdi o dosyayı calısan bi cihazla sd karta atıp sonra calısmayan cihaza takıcam. daha sonra download modu açıcam dogrumu

kardeşim çalışan cihaz falan aramana gerek yok bir uygulama lazım sana birde 16gb hf kart lazım. sen 16gb hf kart ayarla ben sana uygulama ve gerekli dosyaları vericem. akşam üzeri konu atarım sana

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta qfil ilemi yazdırcaz ?

şu noktayı bi anlatsan. adam sara usta?

kardeşim çalışan cihaz falan aramana gerek yok bir uygulama lazım sana birde 16gb hf kart lazım. sen 16gb hf kart ayarla ben sana uygulama ve gerekli dosyaları vericem. akşam üzeri konu atarım sana

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
özcan bey merhaba aynı durum benim telefon için de geçerli s4 mini var bende de çalışırken kapandı ve açılmıyor. Aygıt sürücüsüne girdigim de ise telefonu QHSUSB_DLOAD şeklinde görüyor. Banada yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin.