s6 edge G928F FRP (1 Viewer)

ercie2

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kolay gelsin arkadaslar

15 senedir teknik serviscilik yapiyorum, Z3X OCTOPUS gibi boxlarim zaten mevcut ama ben disarda oldugum zaman elemanlar basit bir sekilde fazla ugrasmadan frp kilidini acsin diye UAT aldim,

bugün ikinci cihazim ve UAT Saglikli calismiyor,

telefon : G928F (galaxy s6 edge)
sürüm : android 7.0

Uart mod denedim.. calismiyor
adb moda gecirdikten sonra zaten uat ye gerek yok
download mode da islem yapiyor en son reboot da kaliyor telefenonun ekrarninda ise ingilizce frp tarafindan yapmak istediginiz islem blocklanmistir yaziyor, fix soft brick deyip ayaga kaldirdiktan sonra hard disk hatasi veriyor resetle diyor onuda yaptiktan sonra frp kilidi aynen kaliyor

yetkili ve bilgili arkadaslardan ricam... bu UAT calisiyormu... yoksa kafasina göre bazi cin ve güvenligi gelismemis marka cihazlarini yapiyor bazilarini yapmiyor... para tuzagimi?

bugün her cihazi ücretsizde acabilme imkani var.. sadece bilgi ve zaman aliyor.. uat nin anlatimina göre cok basit ve bu islemi yapiyor diye aldim ama ise yaramiyor...

saygilarimla

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
en iyi box sızın çok iyi kullandığınız boxtır.yanı her box her cıhazı açar dıye bır kaıde yok..örnek vereyım samsung note3 lere plaka yazılmaz ama ben yazıyorum şebekede verebılıyorum.yanısı şu:ister 20 yıllık usta olun farketmez kendınızden bısıyler çıkaqrtmalısınız.UAT çok mükemmel bır box dııl ama çok kötü bit box ta dııl..kullanmasını bılene tabı

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
yazılım ne yüklü cihazda öncelikle ona baktınızmı 8,0 ve 9,0 cıktı biliyorsun cihaza bu yazılımlar yüklendi ise uat da yapmaz z3x de yapmaz oct de yapmaz bu tool u 50 $ aldın ama z3x aldın 240 $ hadi o yapsın 5 katı fazla paraya aldıgın box yapamazsa ne olacak _? gidip blank a bu böyle diyebilecekmisin.Elinde uzun menzilli silah olsa bile hedefi secemezsen 2 mt deki hedefi vuramazsın frp de kırıyorsun sana göre basit ama içindeki yazılım a göre çok şey

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ilk kullanımda öyle gelebilir zamanla nasıl ne konularda + ne konuda - var bilirsin ön yargı iyi değildir