S7 edge sm-g935f imei 000000 (1 Viewer)

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Selam ben g935f cihazımı 6.1 düşüremedim z3 box chirmera box octopus vs.. Olduğu haşde imei 000 yapıyorum 7.0 da ama sürümü 6.1 düşüremiyorum ne yapmam gerek dogru rom bulmam için indirdiğim rom lar hata veriyor
bunu yükleyın .sonrada normal romu yükleyın

Password = aghela1

https://youtu.be/0-DlASO3XJY

Hi EveryBody
Very Easy Step For Repair Your Phone + file: Cert_EFS_Nv-data_Security
Step 1 : Flash with Odin Firmware Factory Mode
Odin =
Firmware Factory Mode =
Password = aghela1
Links Direct Download
part 1 :
part 2 :
part 3 :
part 4 :
part 5 :
part 6 :
Step 2 : Flash Odin Your Phone with Any Firmware Officiel
Cert

EFS

Nv_data

Security

ımeı gerı gelecektır

MrsAlexa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Chainfire de bulduğum root yazılımı cihaza attım fakat imei hatası alıyorum yardımlarınız bekliyorum.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
https://www.gsmkolik.com/z3x/23763-s7-edge-sm-g935f-imei-000000-a-2.html
sorunu çözdüm ustam teşekkürler öncelikle cihaza 6.0.1 yükleyip root yapıyoruz sonra telefona root explorer apk kuruyoruz çalıştırıyoruz izin veriyoruz ve efs klasörünün içine girip FactoryApp ve prov_data klasörü hariç tüm dosyaları siliyoruz sonra download mode alıp COMBINATION yazılımı yüklüyoruz ve cihazı orjinal imei numarası geliyor sonra 4 firmwareli yazılım yükle iş tamamdır yazılımdan sonra drk hatası verebilir twrp yükleyip root yaparsanız cihaz sorunsuz çalışacaktır

deneyin

HaYaLmeaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
rar şifresi nedir ustam

keyman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana gelen bir cihazda imei kısmı yok sadece sn kısmı vardı z3x ile flashadım oladı modem attım yine sonuç yok
twrp ile root ettim octoplus ile repair Network yaptım düzeldi :)

illegal

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz ok;)
Emeğine sağlık usta

sorunu çözdüm ustam teşekkürler öncelikle cihaza 6.0.1 yükleyip root yapıyoruz sonra telefona root explorer apk kuruyoruz çalıştırıyoruz izin veriyoruz ve efs klasörünün içine girip FactoryApp ve prov_data klasörü hariç tüm dosyaları siliyoruz sonra download mode alıp COMBINATION yazılımı yüklüyoruz ve cihazı orjinal imei numarası geliyor sonra 4 firmwareli yazılım yükle iş tamamdır yazılımdan sonra drk hatası verebilir twrp yükleyip root yaparsanız cihaz sorunsuz çalışacaktır :)