S7 edge sm-g935f imei 000000 (1 Viewer)

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ustalarım kolay gelsin hayırlı işler g935f oct den z3x den sağlam cihazdan full backup alıp yükledim ama şebeke yuvarlar imei 00000 çıkıyor yardımlarınızı bekliyorum şu an COMBINATION_FA60_G935FXXU1APB5 yazılımı var şebeke yine yuvarlak ne yapmamı tavsiye edersiniz

Çözüm = sorunu çözdüm ustam teşekkürler öncelikle cihaza 6.0.1 yükleyip root yapıyoruz sonra telefona root explorer apk kuruyoruz çalıştırıyoruz izin veriyoruz ve efs klasörünün içine girip FactoryApp ve prov_data klasörü hariç tüm dosyaları siliyoruz sonra download mode alıp COMBINATION yazılımı yüklüyoruz ve cihazı orjinal imei numarası geliyor sonra 4 firmwareli yazılım yükle iş tamamdır yazılımdan sonra drk hatası verebilir twrp yükleyip root yaparsanız cihaz sorunsuz çalışacaktır

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam drk hatası verdi yazılımdan sonra twrp yükleyip root mu yapayım yoksa boxlar ile mi yapayım

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam imei bilgisi bilinmeyen yazıyor şebeke yeri yuvarlak başka ne yapabiliriz

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
efs yüklemeyi deneyebilirsin chamira tool varsa sn numarasından yazılım dene aklıma başka bişey gelmedi bu arızadan da yapmadım hiç

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam z3x den oct denedim efs security flan ama imei 00000 oluyor o zaman da

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
smart swicten de denedim sn numarasına göre sammobileden de en son yazılımı yükledim efs yükledim nv data yükledim düzelmedi yardımlarınızı bekliyorum

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sorunu çözdüm ustam teşekkürler öncelikle cihaza 6.0.1 yükleyip root yapıyoruz sonra telefona root explorer apk kuruyoruz çalıştırıyoruz izin veriyoruz ve efs klasörünün içine girip FactoryApp ve prov_data klasörü hariç tüm dosyaları siliyoruz sonra download mode alıp COMBINATION yazılımı yüklüyoruz ve cihazı orjinal imei numarası geliyor sonra 4 firmwareli yazılım yükle iş tamamdır yazılımdan sonra drk hatası verebilir twrp yükleyip root yaparsanız cihaz sorunsuz çalışacaktır :)

chikocx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam ben g935f cihazımı 6.1 düşüremedim z3 box chirmera box octopus vs.. Olduğu haşde imei 000 yapıyorum 7.0 da ama sürümü 6.1 düşüremiyorum ne yapmam gerek dogru rom bulmam için indirdiğim rom lar hata veriyor