FRP Samsung A10S Sm A107 U7 Frp Sorunu 2021 (1 Viewer)

dadas

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR TELEFON GMAİL FRP YAPILACAK AMA HİÇ BİR YÖNTEM İŞE YARAMIYOR OEM KİLİTİ KAPALI YOUTUBEDEKİ TÜM YÖNTEMLERİ DENEDİM OLMUYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ COMBİNATİON DOSYALARINI BULAMIYORUM COMBİNATİON DOSYASI BULURSAM OEM ACABİLİRİM HERHALDE YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

dadas

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR TELEFON GMAİL FRP YAPILACAK AMA HİÇ BİR YÖNTEM İŞE YARAMIYOR OEM KİLİTİ KAPALI YOUTUBEDEKİ TÜM YÖNTEMLERİ DENEDİM OLMUYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ COMBİNATİON DOSYALARINI BULAMIYORUM COMBİNATİON DOSYASI BULURSAM OEM ACABİLİRİM HERHALDE YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
u7 andorid9 yazılım dosyasıda bulan olursa yardımcı olabilirmi

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
romu yükleyip dene

dadas

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hangi yöntemleri denedin ekran kilidi smartswitch?
GOOGLE KISMINA GİREMİYORUM VEYA YOUTUBE ORAYA GİRSEM HALLEDERİM TÜM GÜVENLİK AÇIKLARINI DENEDİM HİÇ BİRİ OLMADI GOOGLEYE BİİR TÜRLÜ GİRMİYOR,PC DEN SAMSGUNG FRP PROGRAMIDA VS İŞE TARAMIYOR FAİL HATASI VERİYOR WİEW GELMİYOR

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
GOOGLE KISMINA GİREMİYORUM VEYA YOUTUBE ORAYA GİRSEM HALLEDERİM TÜM GÜVENLİK AÇIKLARINI DENEDİM HİÇ BİRİ OLMADI GOOGLEYE BİİR TÜRLÜ GİRMİYOR,PC DEN SAMSGUNG FRP PROGRAMIDA VS İŞE TARAMIYOR FAİL HATASI VERİYOR WİEW GELMİYOR
verdiğim yazılamla gelmesi lazım yazılımı atıp format at öyle dene

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
programla dene birde yotube açtırmayı android tools bypass frp kısmında scan ın yanında bypass frp ye tıkla

dadas

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
böyle diyor ama wiew gelmiyor

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    82.2 KB · Görüntüleme: 2