Çözüldü Samsung A21S A217F-A21S A217F U5 A217FXXU5BUA5 Güvenlik Yama 2021 Onarım Chimera Aracı ile Yapıldı VE KÖK DOSYA (1 Viewer)

by_kamil

Android Dev
Genel Moderatör
GSM Expert
Usta Üye
Samsung A21S A217F-A21S A217F U5 A217FXXU5BUA5 Güvenlik Yama 2021 Onarım Chimera Aracı ile Yapıldı VE KÖK DOSYA
şifre: by_kamil

Moderatör tarafında düzenlendi:

ramilgasimoff

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Samsung A21S A217F-A21S A217F U5 A217FXXU5BUA5 Güvenlik Yama 2021 Onarım Chimera Aracı ile Yapıldı VE KÖK DOSYA
şifre: by_kamil
Dostum bu post aslinda Kamrana aid.
Kamran yapmisdi amma ise yaramadi. SANA abi tavsiyesi. Bir seyi paylasdigin zaman birinci dene. 2ci ise kiminse emeyini gormezden gelib kendi adina cikarma. Sakin ozel alqilama.

Yinede tesekkurler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Kamran yapmisdi amma ise yaramadi. SANA abi tavsiyesi. Bir seyi paylasdigin zaman birinci dene. 2ci ise kiminse emeyini gormezden gelib kendi adina cikarma. Sakin ozel alqilama.

Yinede tesekkurler
güzel bir noktaya değindiniz denenmeden paylaşılmaması en güzel ama forum işlerinde hangi bilgi nereden geldi diye araştırmak zor oluyor forum paylaşmaktır arakdaşta kendisi ben yaptım dememiş.

kolay gelsin

Son düzenleme:

by_kamil

Android Dev
Genel Moderatör
GSM Expert
Usta Üye

Yinede tesekkurler
teşekkür etmek yerine vurgu yapma ustam dosyanın ierigi benimdir denenmiştir de saygı duyamıcam size lütfen lazım degilse geç alma lazımsa teşekkür et geç