Yardım samsung a50 resetleme (1 Viewer)

cuceoglusamet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle merhabalar telefonumun markası samsung a50 yurtdışı cihazı telefonu 2.el aldım bundan 1 hafta önce cihaza fomat attım format attıktan sonra imeili gitmedi ama şebeke gitti bunun üzerine telefoncuya götürdüm oda telefonuma syneXROM diye bi rom atmış ve imeil atmış cihaz günde 20 kere reset atıyor bunun çözümü yok mu cidden bunalttı beni bi cihaza format atmam bana nelere maal oldu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
öncelikle merhabalar telefonumun markası samsung a50 yurtdışı cihazı telefonu 2.el aldım bundan 1 hafta önce cihaza fomat attım format attıktan sonra imeili gitmedi ama şebeke gitti bunun üzerine telefoncuya götürdüm oda telefonuma syneXROM diye bi rom atmış ve imeil atmış cihaz günde 20 kere reset atıyor bunun çözümü yok mu cidden bunalttı beni bi cihaza format atmam bana nelere maal oldu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
telefoncuna söyle o romdan sonra octopus ile işlem yapsın düzelir videoda detaylar var

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben kendim yapabilirmiyim yaparsam da imeili gider mi yine çünkü telefoncu baya uzak bana yaşm da 19 çıkmam çok zor bi abimden ricacı olmuştum götürmesi için.
hocam elinizde cep telefonu boxu toolu yoksa cep telefoncuya gitmelisiniz Şebeke uçarsa sıkıntı olur

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tamamdır hocam teşekkür ederim kısıtlamalardan dolayı sıkıntı yaşıyordum ancak mecburen gitmem gerektiğini söylüyorsunuz dikkate alıcağım dediklerinizi çok teşekkür ederim sağolun.
rica ederim hocam nedemek herzaman

cuceoglusamet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Durumunuz ne oldu ?
farklı biyer de yaptırdım a505FDDU5BTE1 sürümü yüklendi magisk root atıldı düzeldi ancak cihazı kapatıp açınca şebeke 1 dakika sonra geliyor+ olarak yeniden başlatırsan şebeke gelmiyor gelmesi için telefonu kapatıp ses yükseltme tuşu ile cihazı açman gerekiyor. ama daha iyi şekilde sonuçlanan yazılımlar mevcut artık reset imei ng vs durumlar a50 için yok. uğraşsa düzeltebilirdi yaptırdığım yer ben üstelemedim çünkü gerek yok kullanıcıyım çünkü

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
farklı biyer de yaptırdım a505FDDU5BTE1 sürümü yüklendi magisk root atıldı düzeldi ancak cihazı kapatıp açınca şebeke 1 dakika sonra geliyor+ olarak yeniden başlatırsan şebeke gelmiyor gelmesi için telefonu kapatıp ses yükseltme tuşu ile cihazı açman gerekiyor. ama daha iyi şekilde sonuçlanan yazılımlar mevcut artık reset ng vs durumlar a50 için yok. uğraşsa düzeltebilirdi yaptırdığım yer ben üstelemedim çünkü gerek yok kullanıcıyım çünkü
Merha A50 lerdeki root sonrası restart problemi kendi yaptığım custom rom ile çözülmüş bulunmakta android 10 en son sürüm de imei repair yapılabilir durumda 2 adet cihaz yaptım 1 haftada sıfır sıkıntı.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam bir iletişim numarası alabilir miyim? Bide yeriniz nerde tam olarak?

çözümü forumda var zaten

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
çözümü forumda var zaten

o verdiğiniz çözümlerde resetleme sorunu devam ediyor ayrıca u7 android 10 değil bunlar ben kendim hazırlıyorum yazılımları bilgi ve paylaşımlarıma bakabilirsiniz kendi yapımım tüm yazılımlar

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o verdiğiniz çözümlerde resetleme sorunu devam ediyor ayrıca u7 android 10 değil bunlar ben kendim hazırlıyorum yazılımları bilgi ve paylaşımlarıma bakabilirsiniz kendi yapımım tüm yazılımlar

resetleme sorunu devam etmiyor octoplusla çözüldü . kendiniz yapıyorsanız elinize sağlık. u7 android 10 da var android 11 de .

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
resetleme sorunu devam etmiyor octoplusla çözüldü . kendiniz yapıyorsanız elinize sağlık. u7 android 10 da var android 11 de .
Kendim denedim malesef resetleme sorunu box lardan değil bu yazılımlara yapılmış root lardan başıma geldiği için biliyorum bazen günde bir sefer iki sefer bazen gün içinde hiç yapmıyor repair yapılmasa bile. Ben Karnel dosyasını modlayarak çözdüm soru hayırlısı ustam inşallah sorun çıkmaz hayırlısıyla kolay gelsin.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Yüklü olan root.yani boot sorunu.yazimsal tamamiyla..