paylasımcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Dünyanın lider cep telefonuüreticilerinden Samsung Electronics uygulama mağazası Samsung Apps Türkiye'de de kullanıcıların hizmetine açıldı. Samsung Apps, kullanıcıların tek tıkla kapsamlı bir dizi oyun ve sosyal paylaşım uygulamalarına ve hatta e-kitaplara anında erişebilmelerine olanak sağlıyor.

Samsung Apps'in İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, Singapur, Brezilya ve Çin'deki başarısının ardından Samsung, Samsung Apps ile Türkiye'de kullanımı kolay ve güçlü akıllı telefon deneyimini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Kullanıcılar GPRS, 3G ya da Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla pratik uygulama menülerinde uygulamaları indirmeden önce tek bir tıkla gezebiliyor.

Samsung Apps; bilgisayar ya da mobil cihaz yardımıyla indirilebilecek oyun, eğlence ve yardımcı programlar gibi çok sayıda ve çeşitte Akıllı Telefon uygulamalarını barındırıyor. Mobil cihazların içeriğini zenginleştirecek bu uygulamalar, dünyanın birçok ülkesindeki uygulama geliştiricileri tarafından oluşturulmakta.

selcuk5454

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bana GT-B 7722 için yardımcı olabilir misiniz. Ben pdf dosyalarını excel word v.s açamıyorum. telefonum çif hatlı ve önceki telefonumda D880 di şimdi . Çok kızdım keşke İ-phone alsaydım Autocad dosyalarını bile açıyor.

samet63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Slm arkadaşlar, pardon ama ben çok yeniyim, yeni bir konu açamadım burdan soracağım, özür dilerim öncelikle, benim teledon samsung wawe 8500 , internet üzerinden yani digitürkwebtv adresinde yasal olarak lig tv ye aboneyim, ceptende o siteye girebiliyorum ancak izlemek istediğimde ekranda silverligt olması gerektiğini belirtiyor bir türlü yükleyemiyorum, veya başka bir seçenek varmı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

samet63

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gerek, flash player , gereksede silverliht ı denedim ikisindede desteklenmeyen içerik mesajını alıyorum. :( atıcam ben bu telefonu ..