Çözüldü Samsung Galaxy A20 SM-A207F U3 KG State Prenormal (1 Viewer)

v30xy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Konuyu yanlış yere açtıysam affola. Arkadaşar selam. A207F model bir cihaza sahibim ve dün GSI ROM yüklerken KG STATE: PRENORMAL demeye başladı. ODIN ile Stok ROM yükledim, YouTube'da biraz takıldım ne geliştirici seçeneklerinde ne de Bootloader menüsünde unlock işlemi yok. Ne yapmam gerekir?

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Örnek Konu Şablonu

Sorularınız ve Yardım Talepleriniz İçin Açılan Konularda
  • 2.1 Cihazınıza ait sürüm bilgisini gösteren ekran görüntüsü. (Ayarlar/Telefon Hakkında bölümünden)
  • 2.2 Cihazınızda yer alan soruna, yapmış olduğunuz işlemlere ilişkin ayrıntılı açıklama
  • 2.3 Mi Flash veya bir başka uygulama kullanarak yaptığınız işleme ait bir sorun yaşıyorsanız bu uygulamaya ait ekran görüntüsü
  • 2.4 Bilgisayarınızdan dosya aktarımı ile bir işlem yaparken sorun alıyorsanız aktarmak istediğiniz dosyanın bulunduğu klasöre ait ekran görüntüsü
bulunması zorunludur.

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Konuyu yanlış yere açtıysam affola. Arkadaşar selam. A207F model bir cihaza sahibim ve dün GSI ROM yüklerken KG STATE: PRENORMAL demeye başladı. ODIN ile Stok ROM yükledim, YouTube'da biraz takıldım ne geliştirici seçeneklerinde ne de Bootloader menüsünde unlock işlemi yok. Ne yapmam gerekir?
hocam inanın hiçbir şey anlamadım cihaza ne işlemi yapmak istiyorsunuz ve u binary sürümü kaç

v30xy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam inanın hiçbir şey anlamadım cihaza ne işlemi yapmak istiyorsunuz ve u binary sürümü kaç
Cihaza şu anlık bir şey yapmak istemiyorum. Sadece GSI ROM kurarken KG State Prenormal oldu Stok ROM kurdum. Şu an kullanabiliyorum fakat OEM kilidini kaldıramıyorum. Burdan ve YouTube'dan anlatılan her şeyi yaptım yine de aynı. KG State'ini düzeltmek için ne yapma gerek?

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaza şu anlık bir şey yapmak istemiyorum. Sadece GSI ROM kurarken KG State Prenormal oldu Stok ROM kurdum. Şu an kullanabiliyorum fakat OEM kilidini kaldıramıyorum. Burdan ve YouTube'dan anlatılan her şeyi yaptım yine de aynı. KG State'ini düzeltmek için ne yapma gerek?
hocam cihaza *#1234# yapıp foto atarmısınız

v30xy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Download modda Current Binary: Samsung Official diyor. Sürümü ise A207FXXU2BTI1_A207FOJM2BTH2_TUR

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı