Video Samsung Galaxy A21s ( A217F) ROOT Videolu anlatım (1 Viewer)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Arkadaşlar videoyu kendim hazırladım. Takıldığınız cihazlar yada yazılım sorunları için beni bilgilendirin size video olarak hazırlıyayım. lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın. destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abone oldum abi ayıp ediyorsun canın sağ olsun sende benimkine abone olursun artık ?

muhammed52011

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar videoyu kendim hazırladım. Takıldığınız cihazlar yada yazılım sorunları için beni bilgilendirin size video olarak hazırlıyayım. lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın. destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

ustam erişim izni verirmisin

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Özkan usta bununla patch yapabiliyormuyuz..
Henüz değil twrp hazırlıyorum. kısmen bitmiş bi twrp var ama adb protokolü çalışmaz pull ile cihaza göndermen gerekiyor root vs ama magisk ve super su çalışmıyor. uğraşırım dersen youtube videosunun altında var linki twrpnin

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Twrp kurdum aosp.tar ı da kurdum...cihaz hicbir islem yapmadan a217m diye rootlu şekilde tanıdı chimera ile patch yap dedigimde magisk yada benzeri root kullanin diyor....supersuyu adb den kursak chimera kabul edermi acaba yada bu şekildeyken oxtoyla felan yaparmı..patch i

Son düzenleme:

elnasib

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben paylaşdıgıniz twrp kurdum cihaza ama fakat cihaz mtk mod tanimıyor ve adi sidoad ve sd card gormüyor twrp sorun nedir?