Yardım Samsung Galaxy A21S SM-A217F U3 Root Sorunu (1 Viewer)

nicatbehbudoff

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
her kese iyi gunler. elimde bi tane a217f u3 var. bir turlu root olmuyor eft magisk fark etmez bootloop oluyor. bunu nasil rootlaya bilirim?

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba size yardımcı olabilmemiz için form kurllarını okuyunuz lütfen konuları doğru açınız

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
tamam. kurallar nasil bilmiyorum. yardimci olarsanizsa sevinerem. uzerindeki yazilim A217FXXU3ATH4. nasil yapa bilirim bunu
öncelikle Cihazınızn Bootloader kilidini açın

ardından Cihazı kurulumunu yapın wifi bağlayıp

paylaştığım linkteki ile rootlayın

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Forum Kurallarımız
Örnek Konu Şablonu

2. Sorularınız ve Yardım Talepleriniz İçin Açılan Konularda
  • 2.1 Cihazınıza ait sürüm bilgisini gösteren ekran görüntüsü. (Ayarlar/Telefon Hakkında bölümünden)
  • 2.2 Cihazınızda yer alan soruna, yapmış olduğunuz işlemlere ilişkin ayrıntılı açıklama
  • 2.3 Mi Flash veya bir başka uygulama kullanarak yaptığınız işleme ait bir sorun yaşıyorsanız bu uygulamaya ait ekran görüntüsü
  • 2.4 Bilgisayarınızdan dosya aktarımı ile bir işlem yaparken sorun alıyorsanız aktarmak istediğiniz dosyanın bulunduğu klasöre ait ekran görüntüsü

Son düzenleme:

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba bu vereceğim linkden size uygun root yükleyebilirsiniz olumsuz olursa ekran görüntüsü atarsanız iyi formlar

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dostum U2 sürümüylede ben uğraşıyorum kaç gündür ama malesef çözüm bulamadım. Yakından takip ediyorum. Umarım çözüm buluruz
hocam önce bootlu root yapın atın sonra repairden sonra cihaz rootu silecek bu seferde eftsu root yapın cihaz açılacaktır patch yapın işlem tamam (y)

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar çözen olursa bende bekliyorum bir haftadır eft su magisk vs bi sürü deneme yaptım hep aynı bootlop...:-(

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
tarafımca çözüldü. fakat kötü haber şu malesef chimera işlem yaparken stock firmware istiyor. modifiye yazılım ile root mümkün.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye