Yardım Samsung Galaxy A30 (SM-A305F) (1 Viewer)

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yine a30 herşey yolunda görünüyor ama logoda kalıyor factory data yapınca pdp hatası twrp yükleyip wipe yapınca data hatası veriyor beckup dan kontrol sagladigimda herşey normal data dosyası sıfır önceki a30 sağolsun bütün room dosyaları mevcuttu hepsini attım data sıfır Media olmadığı için menü gelmiyor nasıl düzeltebilirim fikri olan varmi

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
Yine a30 herşey yolunda görünüyor ama logoda kalıyor factory data yapınca pdp hatası twrp yükleyip wipe yapınca data hatası veriyor beckup dan kontrol sagladigimda herşey normal data dosyası sıfır önceki a30 sağolsun bütün room dosyaları mevcuttu hepsini attım data sıfır Media olmadığı için menü gelmiyor nasıl düzeltebilirim fikri olan varmi
konu başlığınız düzenlendi form kurallarına uyunuz konu açdığınızda ne ve ne için gibi içerikleri yazınız
iyi formlar

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Hocam amaç neydi yapılan işlemleri baştan anlatırmısınız neler yaptınız sebep neydi telefonun problemi neydi ne yükledinizde böyle oldu baştan anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım tam anlamadım olayı.

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam amaç neydi yapılan işlemleri baştan anlatırmısınız neler yaptınız sebep neydi telefonun problemi neydi ne yükledinizde böyle oldu baştan anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım tam anlamadım olayı.
Hocam twrp yüklenmiş logoda kalmış datası boş yani Media yok stock room atiyom yine aynı ruut atınca datada 18 MB yer görünüyor ama yine logoda açmıyor yani cihaz cozemedim

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Hocam twrp yüklenmiş logoda kalmış datası boş yani Media yok stock room atiyom yine aynı ruut atınca datada 18 MB yer görünüyor ama yine logoda açmıyor yani cihaz cozemedim
Twrp yüklemesi den tüm data ana dosylar silindiginden bu hata olur.çözüm de.jitag yapılması lazim

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bide SMD farklı rom yükledim twrp kurdum ruutladim data 579 MB gösteriyor herşey normal ama yine açmıyor wipe yapınca data 0 oluyor

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Hocam twrp yüklenip logoda kalıyorsa twrp den önce format atıp sonra multidisabler dosyasını twrp den filash yapmanız lazım

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam twrp yüklenip logoda kalıyorsa twrp den önce format atıp sonra multidisabler dosyasını twrp den filash yapmanız lazım
Yaptım dediğiniz ustam hata verdi
Updater process ended with error 1
Error installing zip file /USB otg / multidisabler Samsung 2.2.zip
Bu hata

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Bu hata
Ustam multidsabler 3.1 i yğkleyerek şansınızı deneyiniz. Eğer olmaz ise birde custom rom kurmaya çalışınız.

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Bu hata
usb otg yerine telefonu twrp den factory reset yaptıktan sonrs multidisabler 3.1.zip doayasını telefonun kendi hafızasına atarak yüklemeye çalışınız. Twrp de iken telefonun hafızasına dosya atabiliyorsunuz ama önce factory reset yapmalısınız telefonun açılmasına gerek yok dosya kopyalamak için kolay gelsin.

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usb otg yerine telefonu twrp den factory reset yaptıktan sonrs multidisabler 3.1.zip doayasını telefonun kendi hafızasına atarak yüklemeye çalışınız. Twrp de iken telefonun hafızasına dosya atabiliyorsunuz ama önce factory reset yapmalısınız telefonun açılmasına gerek yok dosya kopyalamak için kolay gelsin.
Wipe yapmıyor işte pdp hatası veriyor data boş neyi sileyim diyor hata veriyor

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Wipe yapmıyor işte pdp hatası veriyor data boş neyi sileyim diyor hata veriyor
Hocam odin ile yükleme yaparken repartition, nanderase bunlara tik işareti koyun, pit dosyanızı seçin ve odin ini dosyasını kurcalayıp efs clear=0 ı 1 olarak değiştirip kaydedin bu şekilde temiz bir yükleme yapıp denermisiniz? size yardımcı olmaya çalışıyorum moderatörler özele bağlantı sağlarlarsa iletişim numaramı vereyim bide biz bakalım yapamazsanız.

Harunk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam odin ile yükleme yaparken repartition, nanderase bunlara tik işareti koyun, pit dosyanızı seçin ve odin ini dosyasını kurcalayıp efs clear=0 ı 1 olarak değiştirip kaydedin bu şekilde temiz bir yükleme yapıp denermisiniz? size yardımcı olmaya çalışıyorum moderatörler özele bağlantı sağlarlarsa iletişim numaramı vereyim bide biz bakalım yapamazsanız.
Hocam z3x lede attım efs Clear repartition işaretli ama yine ayni valla bağlanıp halledin ne gerekiyorsa olur

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Kullandiginiz root nedir onu burdan yazarmisiniz ??

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı