Yardım Samsung Galaxy A51 2019 SM-A515F U3 Root (1 Viewer)

ms5163

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iyi günler ustalar A515FXXU3BTD4 yapı numarasıyla chimera da kayıt yapılıp patchlanmıştır rootu silmek için yeni yazılım yüklendiğinde şebeke gidiyor play storeden eftsu yüklediğim zaman not rooted rotlu gözükmüyor telefonda farklı uygulamarı açınca örneğin mobil bankacılık telefonun rootlu olduğu uyarısını alıyorum. şimdi bana şebeke gitmeden rootu kaldırmam yada tam rootlu lazım bu cihaz ve bi konu daha cihazı sıfır baştan eftsu ile rootlasam şebeke gider mi patch bozulur mu herkese teşekkur ederim...

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Samsunglarda root olmazsa şebeke vermez. NG ye düşer. Magisk ile root yaparsan gizleme özelliğini kullanabilirsin. Bu şekilde banka uygulamaları hata vermemesi lazım.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sorununuz çözüldümü

ms5163

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha deneme şansım olmadı yarın deneyeceğim banka uygulamaları önemli değil zaten ama netflix uygulaması video oynatmıyor root dan dolayı benim merak ettiğim şey ise cihaza magisk veya eftsu ule root yapsam şebeke gidermi elimde z3x var sadece chimera yok bi daha patch için telefoncu abimizi rahatsiz etmek istemiyorum daha önce rom attım root kalktı ama şebeke gitti cihaz rootlu olsa da sknti yok