samsung galaxy beam özellikleri (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Ekli dosyayı görüntüle 3747
galaxy serisinin güzel telefonlarından biri olarak görüyorum bu modeli gayet hızlı ve sık

Ambiyans Modu ve Doküman Yansıtıcı

Ambiyans Modu ifadeyi istediğiniz zaman anında düzenlemek ve değiştirmek için herhangi bir resim ve videoyu yansıtarak ortamlarınızı özelleştirmenizi sağlar. Tepe projektör modu herkesle paylaşmak istediğinizbasılı materyalleri yansıtmak için fiziksel nesneler dahil olmak üzere basılı kopyanızı duvara yanıtır. Projeksiyon gücünü gittiğiniz her yere götürün.

Video Çek ve Hemen Paylaş

Telefonunuzda kamera olması yeni bir haber değil ancak yalnızca GALAXY Beam ile en iyi resimleri ve en komik videoları çekebilir ve arkadaşlarınızla geniş bir yüzeyde hemen paylaşabilirsiniz. Cihazınız her seferinde sorunsuz ve kusursuz projeksiyon için multi kodek özellikli olduğundan dosya uyumu konusunda endişelenmenize gerek yok.

Mobil Projektör

Beam dahili projektörü arkadaşlarınızla her yerde her türlü içeriği gerçek anlamda paylaşma özgürlüğü sağlar. 2 metre uzaklığa kadar yansıtma açısıyla olağanüstü çözünürlük sayesinde, boyutunu 50” büyüklüğe kadar (TV’niz kadar büyük) istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

• GSM 2G, 3G, HSPA ağ bağlantısı
  • EDGE / GPRS
  • HSPA 14.4 / HSUPA 5.76
  • 802.11b/g/n 2,4 GHz wifi
  • Wifi Direct
  • Bluetooth 3.0 + HS
  • DLNA
  • KIES
Fiziksel Özellikler

• 123,9 x 64,2 x 12,6 mm
  • 148 gr
Pil

• 2 000 mAh pil
  • USB Şarj
Bellek

• 768 MB RAM, 8 GB Dahili Bellek, microSD yuvası (32 GB'aKadar)
Sensörler

• Hareket sensörü, Jeomanyetik, Gyro Sensörü, Işık Sensörü, Yakınlık Algılayıcı
Konumlandırma

• AGPS Desteği

İşletim Sistemi

• Android, 2.3 Gingerbread İşletim Sistemi
Ekran

• 4" ekran
  • TFT PLS ekran
  • 480 x 800 (WVGA) çözünürlük
  • 16 Milyon renk
Kamera

• 5 MP Arka Kamera
  • 1,3 MP Ön Kamera