Çözüldü Samsung Galaxy J5 Prime SM-G570F/DS FRP Reset İşlemi (1 Viewer)

rgb

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bende SM-G570F/DS model telefon var, cihaz ilk başta siyah ekranda üst solda kırmızı yazı ile "Custom binary blocked by FRP Lock." şeklinde kalmıştı.

Ben bunu son versiyon ile güncelledim
bu rom'u yükledikten sonra görüntü geldi fakat budefa hiçbir bypass işlemi işe yaramadı (bildirim, simkart ve talkback metodu) sanırım samsung tarafından açıklar kapatılmış. Daha sonra combinasyon fw olduğunu öğrendim ve şunu indirip COMBINATION_OJV_FA60_G570FXXU1APJ2_OJV1APJ2 yükelemeye çalıştım ama odin fail hatası veriyor ve telefon ekranında "SW REV. CHECK FAIL(BOOTLOADER) DEVICE: 3, BINARY:1" hata mesajı görünüyor.

Bu telefon ve android sürümü için kesin bir çözüm varmıdır varsa lütfen yardım edin.

çözüldü

Moderatör tarafında düzenlendi:

shox7771

Software Repairs, Mobile Phones And Tablets.
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
you flash latest version and bypass this tool

Easy Samsung FRP Tool – All Samsung FRP One-click Free Tool

Download [- -]

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

rgb

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Maalesef tarayıcıya hiçbir şekilde girmiyor videolardaki hiçbir işlem bu son sürümde açılmıyor bluetooth kulaklık metodu da işe yaramadı. Talkback youtube videosunu uygulama ile açınca sadece mavi update butonu var, onun altında güncelleme istemiyorum gibi bir seçenekte yok. Çoktandır android ile uğraşmayınca amatörce iş yapıp en son sürüme güncelledim olay bundan ibaret :)

rgb

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Az önce çözümü youtube de buldum arkadaşlar, aynı problemi yaşıyanlar varsa bu video yardımcı olacaktır.