Çözüldü Samsung Galaxy J6+ SM-J610F U5 9.0 Touch Fix After Update (1 Viewer)

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
Merhaba gsmkolik kullanıcıları
U5 güvenlik yamasıyla gelen dokunmatik sorununa çözüm yolunu bulduk.Siz değerli üyelerimiz için ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.
Öncelikle cihazınıza otg kablosu ile mouse bağlayıp cihazın kurulumunu yapın,Wifi'yi açın ve 5 dk bekleyerek OEM Kilidinin gelmesini bekleyin.

[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]

[HIDEREPLY]
[/HIDEREPLY]

Ekli dosyalar

• 20200729_152842.jpg
    20200729_152842.jpg
    465.9 KB · Görüntüleme: 0
  • 20200729_152848.jpg
    20200729_152848.jpg
    551.2 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Y

YuSuF02

Guest
U5 güvenlik yamasıyla gelen dokunmatik sorununa çözüm yolunu bulduk.Siz değerli üyelerimiz için ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.
Öncelikle cihazınıza otg kablosu ile mouse bağlayıp cihazın kurulumunu yapın,Wifi'yi açın ve 5 dk bekleyerek OEM Kilidinin gelmesini bekleyin.

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
fotodaki cihaz j6 + değil

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
bir onumu gördün senin için düzelteyim

hadid02

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba indirmeye çalıştığımda : Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz. uyarını alıyorum düzeltmeniz mümkün mü acaba ? bir de kurulum ile ilgili bilgi mevcut mu acaba ? Videoyu Yeni gördüm sağolun linki düzeltebilirseniz sevinirim.Linki de düzelttim teşekkürler paylaşım için :)

mehmetali9393

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
Teşekkürler