Yardım Samsung Galaxy Note 10 Plus Imei Repair Sonrası Update Yapmak (1 Viewer)

fkarakas

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İkinci el Samsung Note 10 plus satın aldım. Cihaza imei change işlemi yapılmış ve Android 9 ve one ui 1.5 olarak kalmış. Cihaz üzerinden update hata veriyor. Odin ile orjinal rom atarsam şebeke gideceği bilgisini okudum forumda.
Cihaz modeli SM-N975F
Android 11 e one ui güncelleme yapıp sonrasında imei repair konusunda yardım alabilirim

Android_55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ilk bawda soyleyim eger sistem atarsan sebeke gelmiyecek
yani imei ler kalacak pach cert silinecek
elinde box varmi

fkarakas

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ilk bawda soyleyim eger sistem atarsan sebeke gelmiyecek
yani imei ler kalacak pach cert silinecek
elinde box varmi
Box nedir bilmiyorum. Elimde mevcut değil.
Bu arada oğlum benden habersiz cihaza orjinal android 11 rom atmış cihazın imei değil daha önce patch olarak imei görüyor ve operatöre bağlanmıyor.

Truva17

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ayni cihaz ayni sorun bende de var.
Note 10 plus rootlanmis ve imei atılmış cihaz android 10 yüklü rootu kaldırıp android 11 güncellemesi yapılabilir mi ve yapılınca imei gider mi?
Yada bu konuda uzaktan yardımcı olabilecek var mı?

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
Ayni cihaz ayni sorun bende de var.
Note 10 plus rootlanmis ve imei atılmış cihaz android 10 yüklü rootu kaldırıp android 11 güncellemesi yapılabilir mi ve yapılınca imei gider mi?
Yada bu konuda uzaktan yardımcı olabilecek var mı?
şebeke alması için root gerekli root güncellemeye engel olmaz ama otamatik güncellemeyle 12 olur android 11 rom yükleyip patch yapılır

Truva17

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
şebeke alması için root gerekli root güncellemeye engel olmaz ama otamatik güncellemeyle 12 olur android 11 rom yükleyip patch yapılır
Otomotik guncelleme almiyor 12 nasil olacak.
Benim temel sorunum telefonumla akilli saat bluetooth kulaklik veya diğer bluetooth cihazlarının uygulamaları ile eşleşmeleri tamamlayamiyor bluetooth ile bağlanıyor ancak gear wearable uygulaması bağlanmıyor