Yardım Samsung Galaxy Note 5 Sm-N920C Frp Hatası (1 Viewer)

valderamon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar iyi forumlar herkese. Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C cihazım var format attıktan sonra Devam etmek için önceden cihazda senkronize edilmiş bir google hesabı ile oturum açın uyarısı aldım ben de araştırdım ve bu mesajdaki adımları uygulamaya çalıştım. (bakınız )

Bu işlemleri yaptıktan sonra muhtemelen hatalı bı ıslem yaptım bu resımde goruldugu gıbı Factory Binary olarak oturum açılıyor. Başka bir uyenın paylasmıs oldugu bu hata ekranı bende de mevcut ve ne yaptıysam telefonu eskı halıne getıremedım yardımcı olabılen olursa cok memnun olurum.

cemoli1987

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar iyi forumlar herkese. Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C cihazım var format attıktan sonra Devam etmek için önceden cihazda senkronize edilmiş bir google hesabı ile oturum açın uyarısı aldım ben de araştırdım ve bu mesajdaki adımları uygulamaya çalıştım. (bakınız )

Bu işlemleri yaptıktan sonra muhtemelen hatalı bı ıslem yaptım bu resımde goruldugu gıbı Factory Binary olarak oturum açılıyor. Başka bir uyenın paylasmıs oldugu bu hata ekranı bende de mevcut ve ne yaptıysam telefonu eskı halıne getıremedım yardımcı olabılen olursa cok memnun olurum.
bu yazılımları denermisin

valderamon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye

Mrb en yakin bir teknik servise ugrayiniz..

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Cihaz guvenli modda yani fabrikasyon modundaki durum bu. şuan.. yapılması lazım olan şeyde hata ayıklama modu açıp boxla işlem yapmak.sonrada tekrardan yazılımı yüklemek..

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Kendiniz yapacaksanız.. buyrun

valderamon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kendiniz yapacaksanız.. buyrun

Hocam zaten buradakı adımları ızledım yaptım dıye bu hale geldı telefon ? onceden normal acılıyor gmaıl gırısınde takılı kalıyordu sımdı onu gormeye hasret kaldık :)

cemoli1987

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl yanı hocam bıraz daha detay verebılır mısınız? Ya da ornek bı vıdeo var mıdır ?
ustam hatırladığım kadarıyla uygun yazılımı indirip bu programla açıyorduk sadece içinden hidden.img dosyası silip tekrar programla tar dosyası oluşturuyoruz kalan dosyalarla onuda odinle yüklüyorsun telefon direk açılıyor uzun zaman olduğu için video baktım bulamadım