Samsung Galaxy S3 Root yapmak (1 Viewer)

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S3 I9300XXDLIH Android 4.1.1 Samsung Galaxy S3 Root Nasıl Yapılır

Nasıl I9300XXDLIH Android 4.1.1 Samsung Galaxy S3 Root için ...
Şimdi kullanıcı ODIN ile CF-Kök kullanarak I9300XXDLIH Android 4.1.1 Samsung Galaxy S3 Root edebilirsiniz.
Burada bunu nasıl yapabilirsiniz tam bir öğretici olduğunu. Ileriye gitmeden önce, tüm kişisel veri ve uygulamalar yedekleme unutmayın.

CF-Kök Paket İçeriği:
CF-Kök paketi aşağıdaki gelir:

• [*=center]SuperSU v0.93
    [*=center]ClockworkMod (CWM) kurtarma v5.5
    [*=center]CWM Yöneticisi v3.60

Tüm yüklü
PC üzerinden.
Eğer aklınızda tutmanız gereken bazı şeyler.
1. Hata Ayıklama Modu etkinleştirin. PC ile kendi android telefon bağlayabilirsiniz. Hata ayıklama modunu etkinleştirin tarafından
2. Eğer akü kontrol etmelisiniz. İşletme meyilli% 80 ila% 85 masrafları olmalıdır. Telefonunuzun ROM yanıp sönen veya düşük akü nedeniyle mods ve güncelleştirmeleri kurmadan sırasında kapalı olacak olursa. Sonra Telefon kalıcı ölmüş olacak.
3. Gibi, sana söyledim. Hepiniz güncel yedeklemeniz gerekir. Siz yeni bir ROM için ihtiyacınız olacaktır.
4.Sizin Unlocked Telefon edilmelidir. Şimdi ileri ve önemli bir parçası taşıyın. Burada farklı adımlarda tam detay. tüm adımları dikkatle okuyun.

Adım 1 bilgisayarınıza Galaxy S3 için ve zip dosyasını ayıklamak.

Adım 2
Samsung Galaxy Android 4.1.1 yüklemek için yardımcı olur (gerekirse) S3 I9300.

3. Adım
telefonunuzu KAPALI Anahtarı. Şimdi telefonunuzda Modu indir gidin. Nasıl? Basın ve birlikte + Home düğmeleri Aşağı Volume basılı tutun ve inşaat Android robot ve bir üçgen görene kadar ardından Güç düğmesine basın. İndir Mode girmek onaylamak için tekrar Power tuşuna basın.

4. Adım
Eğer Galaxy S3 USB sürücülerinin bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun.

5. Adım
bilgisayarınızda açın ODIN.Telefonunuzun İndir Modundayken bilgisayarınıza bağlayın.

6. Adım
Telefonunuz başarıyla bağlıysa, ID biri: COM kutuları COM port numarası ile sarıya dönecektir. Bu adım biraz zaman alabilir.

7. Adım
Şimdi telefonunuzda yanıp / yüklemeniz gerektiğini kök paketi dosyasını seçin. Bu dosyalar, 1. Adımda çıkarılan dosyadan rastlanmaktadır. 'PDA' üzerine tıklayın ve dosyayı CF-Root-SGS3-v6.4.tar. Seçin

8. Adım
ODIN yılında, Auto Reboot ve F. Reset Zamanı seçeneklerini kontrol edin. Diğer seçenekleri dokunmayın.

9. Adım
Şimdi ODIN içinde Başlat düğmesini tıklatın. Yükleme işlemini tamamlamak için birkaç dakika başlayacak ve alacaktı.

10. Adım
Yükleme tamamlandıktan sonra, telefonunuz yeniden başlatılır. Eğer ana ekran gördükten sonra, bilgisayarınızdan telefonunuza çıkarın. Samsung Galaxy S3 şimdi I9300XXDLIH Android 4.1.1 yazılım sürümü üzerinde köklü olmuştur