Samsung Galaxy s4 (1 Viewer)

maxiteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung gisi olamaz hele s4 çıkarsa super bşy bnce s4 saygılar

sayopa

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çıksada işlemlere başlasak hastası değil ustası olmak lazım

kamilipek

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bence s4 daha kaliteli dokunmatik android işletimi ve uygulamaları samsung daha iyi hızı da iyi internte

Cep.servis.oguz

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iphone 5 beklenildiği kadar tutulan bir cihaz olmadı iphone 4s daha çok tutuldu

samsung s4 nasıl bi değişiklik yapacak bekliyelim bakalım

ugur_kılıç

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung daha güzel ve kaliteli işler yapıyor bence samsung iphonu oldukca geride bırakacak gibi

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
iphone 5 beklenildiği kadar tutulan bir cihaz olmadı iphone 4s daha çok tutuldu

samsung s4 nasıl bi değişiklik yapacak bekliyelim bakalım

samsung s3 4s ide gemişti bence s4 de cok abuk subuk bir hata yapmaz ise samsung s4 baya bir kullanıcı toplar

kayam

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Samsung'un S4 için erken davranması, Galaxy S3 almayı düşünenleri ve almış olanları Samsung'dan soğutabilir ve şirketin tepki almasına neden olabilir

guven047

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iphone 5 çoközel bir cihaz ama böyle bir durum var iphone5 sadece kendi uygulamaları ve görüntülü konuşmayı başka cihazlar ile kabul etmiyorum o yüzden s4 tercihimdir

s4 ise cihaz anroid ve görüntülü konuşma yı başkacihazlar ile yapması yetiyor iphone5 ten daha tercih etmeme yetiyor bence

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Samsung'un S4 için erken davranması, Galaxy S3 almayı düşünenleri ve almış olanları Samsung'dan soğutabilir ve şirketin tepki almasına neden olabilir

Belkide Aksina sevindirir Türkiye kullanıcılarını düşünürsek telefona para vermek gözümüze gelmiyor samsung s4 ün fiyatı 1800 tl civarında olur sa s3 olan satıp alabilir diye düşünüyorum nede olsa ülke olarak iletişime ayırdıgımız para belli

guven047

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Belkide Aksina sevindirir Türkiye kullanıcılarını düşünürsek telefona para vermek gözümüze gelmiyor samsung s4 ün fiyatı 1800 tl civarında olur sa s3 olan satıp alabilir diye düşünüyorum nede olsa ülke olarak iletişime ayırdıgımız para belli

aynen öyle

kayam

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

benim düşüncem samsung aceleci davranıyor kullanıcılar daha s3 ten bişey anlamış deyilki samsung s4 çıkarıcak

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kullanıcı gözüyle samsung androidin zevki başkadır , iphonenin zevki başkadır. ama ben htc android ciyim ;)

teknik servis gözüylede işlemci uygun olursa işlem yaptırır nokia işlemci kyarlarsa o zaman kötü hatırlıyorsanız bir ara bir söylenti vardı samsung da artık nokia nın işlemcisinden kullanacak diye haber asılsız çıktı ama iyide oldu :)